Дієтологи розвіяли головний міф про сніданок

Збір коштів на потреби армії України
09.02.2019

Дієтологи розвіяли головний міф про сніданок

Більшість людей вважають, що сніданок – це неймовірно важливий прийом їжі і пропускати його ні в якому разі не можна. Крім того, всі фахівці одностайно рекомендували їсти сніданок з 1917 року. Прийнято вважати, що це корисно для здоров’я і навіть допомагає скинути зайву вагу. Однак буквально нещодавно виявилося, що це не так, повідомляє Medscape. Дієтолог Катерина Сіверт і її колеги зі школи громадського здоров’я та профілактичної медицини університету Монаша в Мельбурні проаналізували дані контрольованих і рандомізованих досліджень.

Результат пошуку зображень за запитом "користь сніданку"

Наголошується, що сім досліджень розглядали ефект сніданку на зниження ваги. Десять аналізували кількість того, скільки калорій споживають ті, хто пропускає сніданок і ті, хто його їсть. В кінцевому результаті з’ясувалося, що ті, хто снідають, споживають на 259,79 калорії більше, ніж ті, хто пропускають сніданок. Це суперечить теорії про те, що люди, які не снідають, споживають більше калорій протягом дня.

При цьому фахівці не знайшли значної різниці у вазі серед тих, хто снідає і тих, хто ні. Дослідження опубліковане в Британському медичному журналі. На думку вчених, варто з більшою обережністю рекомендувати сніданок людям, які хочуть знизити вагу. Також необхідно більше якісних досліджень для того, щоб зрозуміти, яку роль відіграє сніданок для контролю ваги.

, , , , переглядів: 1 332

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *