Додаток від українців за пів року скачали мільйони людей

Збір коштів на потреби армії України
30.07.2020

Додаток від українців за пів року скачали мільйони людей

За перші три місяці після релізу додаток скачали понад мільйон разів. У наступні місяці зростання перевершило всі очікування розробників. За півроку додаток для заміни обличчя на GIF-зображеннях «Doublicat» українського стартапу RefaceAI скачали більше 5 млн разів, розповідає УНІАН інвестор компанії Сергій Токарєв.

Реліз застосунку українських розробників відбувся 13 січня 2020 року. За словами Токарєва, Doublicat почав стрімко набирати популярність з перших днів після виходу. Пов’язано це, на думку інвестора і команди розробників, з унікальністю пропозиції,

«Додатки по заміні обличчя існують на ринку вже давно. Але практично всі вони використовують технологію CGI або 3D-моделювання. По-перше, це серйозно обмежує користувача у виборі зображень для заміни обличчя. По-друге, зображення або перетворюється в графіку, або серйозно втрачає в якості, – говорить Токарєв, – У випадку з Doublicat використовується власна технологія RefaceAI, заснована виключно на штучному інтелекті. Результат – необмежена кількість можливостей і реалістична картинка».

«На сьогодні Doublicat встановили більш ніж на 5 мільйонів смартфонів по всьому світу. Зараз щоденна кількість завантажень досягає 400-500 тисяч», – ділиться статистикою Токарєв. Паралельно додаток українських розробників проривається в ТОП чартів AppStore і GooglePlay по всьому світу. За словами інвестора, перший прорив стався 6 липня, коли Doublicat обійшов TikTok і Приват24 в українському AppStore і зайняв перший рядок чарту. Така ситуація повторювалася кілька разів протягом наступних тижнів.

Сьогодні Doublicat входить в ТОП-10 застосунків в Таїланді, Малайзії, Брунеї, на Філіппінах, в Киргизстані і Казахстані, та входить до двадцятки найбільш популярних додатків в розділі «розваги» в декількох країнах Європи. В американському AppStore Doublicat займає 13 місце в тому ж розділі. Зацікавилися додатком і українські зірки. Ольга Полякова виставила в Instagram відео Тіни Кароль зі своїм обличчям, а Jerry Heil випустила кліп на пісню «Блогер», де використовувала технологію RefaceAI для створення відеоряду.

За словами Сергія Токарєва, зараз команда RefaceAI працює над удосконаленням свого продукту, роботою з відео і створенням технології, яка дозволить розпізнавати фейки на фото і відеофайлах в інтернеті.

, , , переглядів: 754

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *