Догляд за сухою шкірою взимку

Збір коштів на потреби армії України
15.04.2022

Догляд за сухою шкірою взимку

Догляд за шкірою в осінньо-зимовий період потребує від вас особливої уваги – постійні вітри, різкі зміни вологості, перепади температур, а також яскраве зимове сонце можуть завдати шкоди ніжному епітелію обличчя.

Детальніше про це ви можете дізнатися в матеріалах від rivnepost.rv.ua, а нижче буде викладено кілька простих правил, яких варто притримуватися взимку, якщо у вас суха шкіра обличчя.

Будьте обережні із ексфоліантами

Ексфоліанти призначені для того, щоб знімати змертвілий шар епітелію з поверхні шкіри (тобто, прибирати шелушіння). Побічним ефектом використання ексфоліантів є надмірна сухість, яка в зимовий період може ставати більш вираженою.

Якщо у вас сухий тип шкіри, використовувати ексфоліанти в осінньо-зимовий період варто не більше 1 разу на тиждень.

Використовуйте креми з вітаміном С

Взимку шкіра легко втрачає природній блиск, стає більш вразливою до подразнюючих факторів, зокрема ультрафіолетових променів. Саме тому в зимовий період варто користуватися кремами з вітаміном С.

По-перше, він стимулює синтез колагену, завдяки чому шкіра природнім способом відновлюється. По-друге, він захищає її від дії ультрафіолету та передчасного старіння.

Жінки та дівчата, які користуються кремами з вітаміном С, відмічають, що тон та текстура шкіри обличчя покращуються.

Забезпечте постійне зволоження шкіри

Звичайного зволоження недостатньо в зимовий період, шкіра надто швидко висихає та поглинає креми. Саме тому варто додати до стандартного догляду за шкірою сироватки з гіалуроновою кислотою, екстрактом центели або азуленом.

Зверніть увагу, що флюїди та емульсії – не найкращий вибір для зимового періоду. Краще для зими обрати саме креми.

Змініть засіб для умивання

В літній період більшість дівчат та жінок використовує гелеві або пінисті засоби для вмивання. Взимку краще перейти на крем-гель або креми із маслянистою основою. Це необхідно для того, щоб компенсувати природньо зменшену продукцію шкірного сала шкірою в холодну пору року.

Обирайте засоби з SPF

Зимою ультрафіолетове випромінювання не менш небезпечне, ніж влітку. Більше того, в сніжну погоду світло відбивається від землі та доза, що потрапляє на обличчя, збільшується. Тому варто обов’язково збагатити арсенал засобів догляду кремами з SPF захистом.

переглядів: 183

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *