Досить дружити: прості способи вибратися із френдзони

Збір коштів на потреби армії України
14.07.2018

Досить дружити: прості способи вибратися із френдзони

Ніколи не пізно вибратися з цього полону

Вирішіть, чи варте воно того. Спроба перетворити дружбу у відносини може мати непередбачувані наслідки. Якщо ваш план не спрацює, дружба може зіпсуватися або взагалі закінчитися. Якщо ви дійсно дбаєте про людину, у яку закохані, подумайте про те, чи готові ви так ризикувати. Може бути, ви вирішите, що краще залишитися друзями і постаратися змиритися зі своїми почуттями.

Запитайте себе, чого ви хочете. Проаналізуйте свої бажання. У вас дійсно сильні почуття до вашого друга чи це просто фізичний потяг? Абсолютно нормально, коли вас фізично тягне до людини протилежної статі, з якою ви відмінно спілкуєтеся, і іноді це може поширюватися на ваших друзів. Але це не обов’язково означає, що ви підійдете один одному в романтичних стосунках.

Поговоріть із загальними друзями. Дізнайтеся, що говорить людина, яка вам подобається, вашим спільним друзям. Вони можуть розповісти вам якусь інформацію про те, що відчуває ваш друг. До того ж, друзі допоможуть визначитися, чи варто починати стосунки з цією людиною, або ви швидше поставите під загрозу вашу дружбу з нею.

Ще раз переконаєтеся в тому, що зробили правильний вибір. Навіть якщо ви вирішили діяти прямо, не варто говорити про свої почуття ні з того ні з сього. Дочекайтеся моменту, коли ви залишитеся удвох і зможете поговорити відкрито, не соромлячись і не відволікаючись. Не забудьте врахувати інші деталі, наприклад, якщо у вашого друга зараз напружений момент у житті, якщо він тільки недавно закінчив серйозні відносини, швидше за все, в такий момент не саме час ділитися своїми почуттями.

Результат пошуку зображень за запитом "вибратися із френдзони"

Проводьте одне з одним більше часу. Пропонуйте йому які-небудь цікаві спільні заняття і намагайтеся змінити характер вашого спілкування, коли ви разом. Замість того, щоб спілкуватися, як звичайні друзі (як ви завжди спілкувалися), проявляйте до людини більше інтересу (не тільки емоційно, а й фізично). Вийти з френдзони часто так само просто, як розвинути ваші відносини і змінити те, як людина сприймає вас. Чим більше часу ви проводите один на один, тим більше у вас можливості висловити свої почуття.

, , переглядів: 798

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *