Дитячі настільні ігри

Збір коштів на потреби армії України
29.12.2019

Дитячі настільні ігри

У сучасному світі діти раніше починають набирати слова на клавіатурі, аніж писати від руки. Це каже про те, що вони більше занурюються у віртуальний світ, втрачаючи тонкий зв’язок з реальним, так як у смартфоні чи планшеті їм набагато цікавіше.

Але є один спосіб, як можна завоювати дитячу увагу, це – настільні ігри, які майже з самого малечку можна підібрати для дитини. Дитячі настільні ігри Inkluzia.com.ua підійдуть, як для наймолодших, так і для діток старшого віку.

З якого віку можна грати в настільні ігри

Найчастіше на іграх є позначка «3+», тобто мінімальний вік для гри складає 3 роки. Але зараз існують й такі ігри, що розраховані навіть на менших діток: наприклад великі м’які пазли чи кубики, які дитина не зможе проковтнути, якщо раптом потягне до рота, а її маленькі пальчики зможуть справлятися з великими деталями. Такі ігри розривають:

  • моторику рук та пальців,
  • пам’ять,
  • логіку,
  • комунікативні навички дитини,
  • вчать розпізнавати форми та кольори.

Для маленьких дітей важливо вибирати ігри, де не буде складних правил та маленьких фігурок.

Ігри для дітей молодшого та середнього шкільного віку

Школярам початкових класів вже будуть цікаві ігри, що несуть у собі більш розважальний характер, що розвивають уяву або якісь логічні навички, наприклад, це може бути твістер, лото або карткові ігри, на яких зображені герої улюбленого дитячого мультфільму.

Починаючи з середнього шкільного віку у дитини проходить період гіперактивності та наступає момент, коли вона хоче менше займатися активністю та більше думати головою, розвивати своє стратегічне мислення. Наприклад, монополія ідеального підійде для цього віку, адже для виграшу там потрібно багато думати, ризикувати, бути уважним, або ж можна взяти карткові ігри.

Існують такі настільні дитячі ігри, що будуть хорошим варіантом для обох груп, тут головне враховувати інтереси дитини. Можна придбати головоломки, настільний футбол або хокей, гру з фокусами.

Кількість гравців

Для найменших гравців, звичайно, не підійдуть ігри з великою кількістю людей. У такому віці дитина сама починає пізнавати цей світ, у тому числі й за допомогою настільних ігор, що дуже рятує її батьків.

Є ігри, що розраховані на 3-5 людей, це ідеальний варіант для проведення сімейного вечора. Але є ігри для великих компаній, де максимальна кількість людей досягає 12.

переглядів: 720

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *