Дивні б’юті-тенденції, які варто спробувати у 2020-му

Збір коштів на потреби армії України
11.01.2020

Дивні б’юті-тенденції, які варто спробувати у 2020-му

Бузкові тіні, розмиті губи та нігті, наче зі зміїної шкіри. Ми зібрали для вас незвичні сучасні тренди, які можна приміряти просто зараз! Або подивитися, засудити, забути та радісно носити вже влітку разом з усіма.

М’які смокі

Це ніби “я так прокинулась”, наче розмазані тіні. Але насправді – просто трошки більш розтушовані смокі. Працюємо ретельніше біля країв повік та уздовж нижньої лінії росту вій.

Бузкові тіні

Приходять на заміну рожевим. У 2020 році головний колір для повік – це райдужна ефірна лаванда, яку можна носити соло або доповнювати суміжними фіолетовими відтінками для отримання тривимірного ефекту. (І не забудьте про блискітки)

Хайлайтер наносимо першим

Перед основою, перед тоном. Пройшли дні, коли всім хотілося наносити хайлайтер так яскраво, щоб було видно з космосу. Світанок нового десятиліття – це час природного, ніжного сяйва… Натяк на підсвічення, що проглядає крізь основу та консилер.

Нігті зі зміїної шкіри

Пам`ятаєте “коров’ячі” нігті? Забудьте 😁 У 2020 тваринні мотиви змістилися в сторону рептилій. Нігті, ніби зі зміїної шкіри, причому максимально реалістичної – ідея для тих, хто любить трошки шокувати.

Розмиті контури губ

Ще одне сміливе б`юті висловлювання – правда, не таке помітне. Нанесіть помаду на середину губ, потім повільно розтушуйте колір по краях ватним тампоном. Це має створити м’який ефект, на противагу жорстко профарбованим контурам та сухій матовій помаді.

, , , , переглядів: 726

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *