Експерт пояснив, як Google збирає дані про вас в інтернеті

Збір коштів на потреби армії України
05.10.2018

Експерт пояснив, як Google збирає дані про вас в інтернеті

Експерти з різних куточків світу вже доволі давно відзначали, що ваша особиста інформація з сервісів Google може раптово потрапити у відкритий доступ.

Навіщо Google збирає дані про користувачів?

Наразі вже відомо, що світовий IT-гігант стежить як за нашим місцем розташування, так і за всіма діями в інтернеті. Ви напевне вже не раз помічали, що при звичайному пошуку у мережі будь-чого, відразу ж після цього вам пакажуть відповідну рекламу на YouTube.

У чому небезпека збору даних?

З однієї сторони це здається доволі необхідним та просто практичним, проте існує й інша думка, що через цю функцію спецслужби можуть дізнатись про вам все, що їм необхідно.

Що відомо про вас Google?

Перше і найважливіше – це ваша геолокація. За допомогою неї Google може відстежувати і записувати ваше місце розташування, а вже на основі цих даних пропонувати вам персоналізовану рекламу.

Історія пошуку і дій в інтернеті?

Крім того відомо, що компанія таким чином зберігає не тільки ваші пошукові записи, але й статті, що ви прочитали, профілі людей на які ви заходили та різні сторінкі, які ви відвідували.

Результат пошуку зображень за запитом "у смартфоні"

Рекламна інформація про вас

У свою чергу сама компанія відзначала, що соновною метою збору інформації про особу є персонаналізація реклами, завдяки якій компанія заробляє гігантські гроші. Адже рекламодавці найбільше хочуть дізнатись про всі ваші інтереси та вподобання для того щоб продати вам щось.

Фотографії з вашого смартфона

Крім того можливо найстрашніша загадка компанії полягає у зберіганні ваших особистих фотографій та відеозаписів у хмарному сховищі Google. Здебільшого це більше стосується користувачів смартфонів на Android. Якщо ви користуєтеся смартфоном на Android, можливо, ваші фотографії і відео вже зберігаються в хмарному сховищі Google, а ви про це навіть не знаєте, бо автозавантаження могла бути включена за замовчуванням.

, , переглядів: 1 002

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *