Експерти назвали найпопулярніший у світі iPhone

Збір коштів на потреби армії України
15.09.2018

Експерти назвали найпопулярніший у світі iPhone

Після презентації Apple 2018, під час якої компанія представила флагманські смартфони iPhone Xs, iPhone Xs Max і iPhone Xs R, аналітики компанії Mixpanel визначили рівень популярності всіх моделей смартфонів Apple. Як виявилося, користувачі обрали золоту середину між ціною і якістю смартфона. Звичайно ж, мова йде про iPhone 7. Він займає 17,34% від всього ринку активних смартфонів Apple. Погодьтеся, це дуже велика цифра, враховуючи, що кількість гаджетів на iOS досягла 1 млрд.

На другому місці опинилася модель iPhone 6s. Її частка становить 13,01%. Користувачі просто не купують такі версії, щоб купити самий топовий після його презентації. На третьому місці модель iPhone 7 Plus з часткою ринку 12,06%.

Далі йде iPhone X, частка якого становить 12%. Дивно, оскільки багато користувачів розраховували на значно скромніші цифри. До речі, iPhone X знято з продажу. Нагадаємо, під час презентації СЕО компанії Тім Кук заявив, що iPhone X став дуже успішним смартфоном компанії. “iPhone X перевершив наші очікування і ставав самим продаваним iPhone кожного тижня з моменту його старту в листопаді”. При цьому вже на наступний день після презентації iPhone X став доступний для покупки на офіційному сайті Apple.

, , переглядів: 994

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *