Експерти пояснили, чим небезпечні новорічні акції в супермаркетах

Збір коштів на потреби армії України
24.12.2018

Експерти пояснили, чим небезпечні новорічні акції в супермаркетах

Українці перед святами часто намагаються заощадити та активно скуповують товари “за акцією”. Проте мало хто замислюється над тим, що магазини збувають зіпсований товар або той, що залежався на полицях. Експерти розповіли, на що варто звертати увагу, щоб не зіпсувати собі свято. В одному з супермаркетів риба, ковбаса і сири лежать на підлозі під прилавком. Температурний режим не дотримується, а отже, їсти ці продукти тепер небезпечно, втім, покупець цього не знає.

Спеціалісти закликають з обережністю купувати червоні ікру. Цей делікатес може зберігатися не більше 12 місяців, а в пластиковій тарі – до 3 міс. Тому варто перевіряти термін придатності.  Також часто у такому передноворічному хаосі можна купити несвіжі яйця. Ті, чий термін придатності закінчується, ставлять на найвидніше місце і люди їх беруть, не перевіряючи дати.

Крім того, в магазині часто може “завалятися” прострочена горілка, якою теж можна отруїтися. Дати виробництва у магазинах можуть заклеювати.

 

Але небезпечні продукти є не тільки у великих магазинах – в продуктовому мінімаркеті знайшлася пачка пельменів, термін придатності яких закінчився ще два місяці тому. Крім того, в одному з контейнерів змішали свіжі і несвіжі напівфабрикати, а сири потрібно було прибрати з прилавка ще півроку тому. При цьому продавці повернули всі лежані товари на полиці – вони чекають неуважних покупців.

, , , , переглядів: 920

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *