Facebook раптово воскрес після гучних скандалів

31.10.2018

Facebook раптово воскрес після гучних скандалів

Кількість користувачів соціальної мережі Facebook перевищило 2,27 мільярда людей. Про це повідомляється в корпоративній звітності за третій квартал компанії, якій належить однойменна соціальна мережа. Інформація трохи шокувала користувачів мережі, оскільки за останній рік Facebook звинуватили у найбільших в історії витоках особистих даних користувачів.

Після цього користувачі втратили довіру компанії, і деякі навіть видалили свої акаунти в найбільшої соцмережі. За підрахунками компанії, даний показник збільшився на 10% порівняно з третім кварталом 2017 року. Facebook аналізував дані користувачів, які заходить в соцмережу не рідше одного разу на місяць.

Результат пошуку зображень за запитом "в соцмережі фейсбук"

Крім того, дані компанії свідчать про те, що у вересні не менш 1,49 млрд людей хоча б один раз в день користувалися Facebook. Схоже, користувачі мережі забули, що їх дані злили рекламникам стороннім особам.

Також наголошується, що хоча б раз на місяць сервіси Facebook використовують понад 2,6 мільярда осіб по всьому світу. У цей список входять також соцмережа Instagram, програми для миттєвого обміну повідомленнями і WhatsApp Messenger. Щодня це роблять, за даними Facebook, більше 2 млрд користувачів.

, переглядів: 664

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *