Facebook раптово воскрес після гучних скандалів

Збір коштів на потреби армії України
31.10.2018

Facebook раптово воскрес після гучних скандалів

Кількість користувачів соціальної мережі Facebook перевищило 2,27 мільярда людей. Про це повідомляється в корпоративній звітності за третій квартал компанії, якій належить однойменна соціальна мережа. Інформація трохи шокувала користувачів мережі, оскільки за останній рік Facebook звинуватили у найбільших в історії витоках особистих даних користувачів.

Після цього користувачі втратили довіру компанії, і деякі навіть видалили свої акаунти в найбільшої соцмережі. За підрахунками компанії, даний показник збільшився на 10% порівняно з третім кварталом 2017 року. Facebook аналізував дані користувачів, які заходить в соцмережу не рідше одного разу на місяць.

Результат пошуку зображень за запитом "в соцмережі фейсбук"

Крім того, дані компанії свідчать про те, що у вересні не менш 1,49 млрд людей хоча б один раз в день користувалися Facebook. Схоже, користувачі мережі забули, що їх дані злили рекламникам стороннім особам.

Також наголошується, що хоча б раз на місяць сервіси Facebook використовують понад 2,6 мільярда осіб по всьому світу. У цей список входять також соцмережа Instagram, програми для миттєвого обміну повідомленнями і WhatsApp Messenger. Щодня це роблять, за даними Facebook, більше 2 млрд користувачів.

, переглядів: 856

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *