Facebook розробляє окуляри майбутнього: що відомо

Збір коштів на потреби армії України
29.10.2018

Facebook розробляє окуляри майбутнього: що відомо

Компанія Facebook вперше офіційно підтвердила інформацію про те, що вона зайнята розробкою власних окулярів доповненої реальності. Варто відзначити, що навіть Google скасувала продажу власних окулярів доповненої реальності, так як “людство ще не готове до таких технологій”. Проте, корпорація Facebook має намір здивувати світ своїм винаходам, випустивши в маси розумні окуляри. Facebook успішно виступає на ринку пристроїв для віртуальної реальності, завдяки Oculus, і володіє необхідними ресурсами для створення своїх власних AR-окулярів.

Результат пошуку зображень за запитом "дополненная реальность"

Додамо, восени 2018 року стало відомо, що Facebook готує багатокористувацькі AR-додатки. Таким чином кожен охочий зможе оцінити можливості майбутнього проекту. Існуючі окуляри доповненої реальності виглядають дуже сиро, і деякі девайси можуть обійтися покупцеві в 2 тисячі доларів.

Та й взагалі, девайси від Facebook публіка сприймає досить погано. З-за недавніх скандалів на ґрунті витоку даних мільйонів користувачів мережі, юзери висловили свою недовіру до корпорації. Деякі назавжди попрощалися з соцмережею, так як витік особистих даних може статися знову.
, , переглядів: 1 007

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *