Фрукт на кожен день: корисні властивості ківі для вашого здоров’я

Збір коштів на потреби армії України
02.12.2019

Фрукт на кожен день: корисні властивості ківі для вашого здоров’я

Знаменитий китайський агрус, який росте на рослинах роду Актинідія, виявився не тільки смачним, але і дуже корисним фруктом, який здатний чинити значний вплив на здоров’я людини. Експерти підтвердили інформацію і назвали 17 вагомих причин для щоденного вживання ківі.

До складу китайського агрусу входить величезна кількість корисних вітамінів і речовин, але найголовніше він багатий на вітамін С. Ківі підтримує серце в тонусі, одночасно сприяючи розрідженню крові, і попереджає пошкодженню ДНК. Це відбувається внаслідок великої кількості антиоксидантів, які містяться в ньому. Більш того, ківі допомагає підтримувати нормальний рівень холестерину.

Також вчені довели, що 3 плоди в день допомагають стабілізувати високий тиск. Не менш ефективно цей фрукт проявляє себе в боротьбі з діабетом. Крім цього ківі запобігає втраті зору і сприяє поліпшенню травлення. Допомагає китайський агрус і при запорах. Фрукт відмінно проявляє себе в боротьбі з інфекціями дихальних шляхів і навіть попереджає астму.

В ході експериментів на мишах вчені довели, що ківі зміцнює кісткові тканини організму. Фахівці особливо рекомендують їсти фрукт в постклімактеричний період, коли знижується рівень естрогену. Ківі допомагає також зміцнити імунітет і поліпшити якість сну. Як довели вчені, цей фрукт корисний і при анемії. Справа в тому що вітамін С, який міститься в ньому, підвищує засвоюваність заліза, нестача якого і провокує хворобу. Не менш корисні властивості ківі демонструє в боротьбі із зайвими кілограмами. Також ківі покращує стан шкіри.

Золотий сорт фрукта володіє протипухлинною дією на ракові клітини печінки і легенів. Саме тому ківі застосовують в народній медицині для боротьби з онкологією. Допомагають плоди і при вагітності. Фолати, які містяться в ківі, сприяють запобіганню виникнення вроджених дефектів, що з’являються внаслідок неправильного формування окремих тканин.

Джерело

, переглядів: 921

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *