Генеральне прибирання з миючим пилососом

Збір коштів на потреби армії України
31.10.2019

Генеральне прибирання з миючим пилососом

Прибирання навіть у невеликій квартирі займає немало часу і сил. Звичайні класичні моделі пилососів неспроможні забезпечити якісний результат. Таке обладнання лише збирає пил, а миття підлоги доводиться проводити вручну. На щастя, є миючі моделі, головна задача яких — повноцінне вологе прибирання.

Особливості обладнання

Сучасний миючий пилосос має ряд переваг перед звичайними моделями:

  • можливість сухого і вологого прибирання будь-яких поверхонь (килим з довгим або коротким ворсом, паркет, ламінат);
  • видалення пролитих рідин (кава, чай, сік, вода);
  • збір великого сміття;
  • можливість миття вікон та дзеркал;
  • очищення повітря;
  • прочистка сантехніки.

Але є і деякі недоліки. Вони стосуються великої ваги, габаритів, високої ціни. Але, враховуючи якість прибирання, ці недоліки не відіграють особливої ролі.

Ключові моменти вибору

Вибір миючої моделі залежить від кількох факторів. В першу чергу це об’єм резервуара. Для приміщення в 60 кв.м потрібно приблизно 4-4,5 літри. Існуючі пилососи мають об’єм в межах 2-10 літрів. Спеціальні індикатори підкажуть, чи потрібно доливати воду.

Якість роботи напряму залежить від насадок, які використовуються. В базовий комплект входять: універсальна щітка, турбощітка, міні-щітка, насадка для щілин, насадка для килима та м’яких меблів. Достатньо уваги треба приділити безпеці: кабель повинен автоматично втягуватися при наближенні до розетки.

переглядів: 3 072

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *