Google анонсував великі зміни у браузері Chrome

Збір коштів на потреби армії України
01.03.2019

Google анонсував великі зміни у браузері Chrome

Веб-серфінг Chrome стане трохи швидшим і комфортнішим завдяки новій функції під назвою bfcache (back/forward cache), яка відповідає за збереження відкритих сторінок. Якщо в двох словах, то браузер буде зберігати веб-сторінки, щоб при поверненні на попередню не завантажувати її по новій. Таким чином, сторінки будуть завантажуватися швидше. Однак, навіть у цьому є свої мінуси. Кеш сторінок буде зберігатися в пам’яті комп’ютера, а значить буде його забруднювати. Втім, для власників потужних ПК це чудова новина, адже браузер від Google почне працювати набагато швидше, що від нього вимагалося.

По суті, це ніяк не вплине на відкриття нових сторінок, однак навігація вперед-назад при переміщенні між раніше відкритими веб-сайтами у межах вкладки істотно прискориться. Втім, чи буде це працювати, а не просто завантажувати комп’ютер новими даними – покаже час.

Google планує вбудувати нову функцію в Chrome у 2020 році після попереднього тестування. Подібний спосіб кешування відкритих сторінок вже багато років використовують Safari і Firefox, тому в даному випадку Chrome грає роль наздоганяючого. Однак, конкурентні браузери не використовують стільки оперативки, так що ідея Google може виявитися невдалою.

, , переглядів: 942

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *