Google Maps отримає корисну функцію для мандрівників

Збір коштів на потреби армії України
11.02.2019

Google Maps отримає корисну функцію для мандрівників

Картографічний сервіс Google Maps почав тестувати режим навігації у доповненій реальності, що дозволяє користувачеві через екран смартфона бачити підказки, які буквально “висять у повітрі”. Варто зазначити, що функція поки доступна обмеженому колу осіб, так що не факт, що функція взагалі з’явиться в офіційній збірці програми.

Функція використовує камеру смартфона для зйомки оточення, яке за допомогою штучного інтелекту відтворюється в доповненій реальності на екрані. Якщо направити смартфон в певне місце – можна орієнтуватися по навігаційних підказках, точно і наочно показує напрямок. Досить зручна функція для тих, хто любить подорожувати, а також обходитися без екскурсовода, покладаючись тільки на власний смартфон.

Друге застосування доповненої реальності — це актуальні поради про будь-які будинки або пам’ятки. Google Maps поєднає картинку з камери з даними про місцезнаходження і вивісить банери з написами, де можна дізнатися історію місця, знайти ресторан або музей та інше. Втім, чи буде система працювати на застарілих смартфонів – невідомо.

, , , переглядів: 809

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *