Google представила перше віртуальне кладовище

Збір коштів на потреби армії України
29.03.2019

Google представила перше віртуальне кладовище

Компанія Google створила в інтернеті перше цифрове кладовище, на якому “поховані” зняті з виробництва продукти. Так, нині на кладовищі “упокоїлися” 149 мертвих продуктів, 129 сервісів, 11 додатків і 12 апаратних продуктів. Судячи з усього, таким чином, компанія хоче висміяти власні помилки, і показати, як корпорація намагалася змінити світ, але всі спроби були приречені на провал.

Всі ці продукти були створені за 21 рік існування компанії. Сам сайт-кладовище отримав назву “Убиті Google” – Killed By Google. Кладовище містить описи “похованих” продуктів з датами народження і смерті. Варто зазначити, що деякі з проектів були куплені корпорацією, але за рахунок неправильного ведення бізнесу, ці сервіси були закриті із-за низького доходу, якщо він взагалі був.

На цьому “кладовищі” можна знайти Google Inbox – експериментальний додаток для роботи з електронною поштою, який проіснував всього тиждень. На кладовищі також “упокоїлися” сервіси Google Allo, Google Reply і Google News&Weather. Нещодавно до них приєдналася провальна соціальна мережа Google+.

, , , переглядів: 1 167

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *