Google приготував пастку для користувачів браузера Chrome

Збір коштів на потреби армії України
30.09.2018

Google приготував пастку для користувачів браузера Chrome

Дослідник безпеки і криптографії Метью Грін розповів про потенційно небезпечну функцію в інтернет-браузері Google Chrome. Про це Грін написав у своєму блозі. Як виявилося, нова функція авторизує користувачів без їхнього відома на тих сайтах, в яких вже користувачі мають свій обліковий запис.

Крім цього Google пов’язує аккаунт користувача зі своїми сервісами. Юзер, який не користується даними функціями, буде дуже розчарований. Він зазначив, що дане нововведення не було анонсовано компанією, тому про нього ніхто не здогадувався, а нові користувачі не помітили це нововведення.

За словами Гріна, якщо користувачі Chrome заходять на будь-який з сервісів Google, наприклад, YouTube або Gmail, то вони автоматично будуть авторизовані в браузері. Така функція дозволяє синхронізувати дані між Chrome і іншими сервісами компанії і передавати на сервери Google історію поведінки користувачів. Це зроблено для таргетованої реклами, а також для спрощення використання всіх сервісів пошуковика.

Результат пошуку зображень за запитом "користувачі інтернету"

Експерт підкреслив, що нововведення загрожує конфіденційності користувачів браузера, оскільки браузером з одного девайса можуть користуватися декілька осіб. Раніше розробники сервісу дозволяли користувачам Chrome переглядати веб-сторінки без входу в особистий акаунт Google. Завдяки цьому люди, які використовують цей браузер, могли не турбуватися, що історія їх переглядів відобразиться на особистій сторінці або потрапить на сервери Google. Щоб це сталося, користувачам треба було увійти в Chrome і погодитися на “синхронізацію даних між браузером і іншими сервісами Google”.

, , переглядів: 1 273

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *