Google Translate отримав масштабне оновлення: що змінилося

Збір коштів на потреби армії України
01.12.2018

Google Translate отримав масштабне оновлення: що змінилося

Давненько Google не оновлювала Web-версію пропрієтарного перекладача. І тепер компанія вирішила викотити велике оновлення для чи не єдиного свого корисного сервісу. Серед іншого, перекладач отримав новий дизайн, можливість перекладу документів різних форматів і незначні поліпшення.

Нагадаємо, що редизайн Google Translate є частиною нової політики компанії, яка спрямована на оновлення і стандартизацію дизайну пропрієтарних інструментів. Раніше і інші сервіси отримали великі поновлення.

Що стосується нововведень, то перекладач Google отримав адаптивний дизайн, який підлаштовується під роздільна здатність дисплея різних пристроїв: ПК, планшети, смартфони та інші. Таким чином сервіс отримав кроссплатформенную систему, яка допоможе використовувати всі функції з будь-якого пристрою

Інтерфейс веб-інструменту обзавівся додатковими можливостями. Тепер варіанти перекладу розподілені за частинами мови і отримали шкалу частоти вживання варіанту перекладу.

Додана функція “Документи”, яка дозволяє завантажити файли форматів: DOC, DOCX, ODF, PDF, PPT, PPTX, PS, RTF, TXT, XLS, XLSX і повністю перевести їх на будь-яку мову. На жаль, нова можливість має і певні обмеження. Так, можна завантажувати документи вагою не більше 1 МБ. Це теж дуже корисна функція для тих, хто працює з величезною кількістю документів.

, , , переглядів: 1 124

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *