Google ввів обмеження на популярний сервіс

Збір коштів на потреби армії України
15.12.2018

Google ввів обмеження на популярний сервіс

На використання сервісу Google Photos введені обмеження. Тепер при завантаженні файла в форматі, який сервіс не підтримує, безмежне сховище буде поступово зменшуватися. Проте, можна припустити, що таке нововведення торкнеться лише невеликого відсотка від загальної кількості користувачів, адже сама підписка на величезне сховище використовується здебільшого компаніями, або ж величезною групою осіб.

Зараз Google Photos за замовчуванням підтримує 17 форматів відео, до числа яких не входять хіба що ролики в форматах .vob і .raw. Таким чином, практично всі файли на пристроях користувачів перебувають у форматі, який підтримують сервіси пошукової системи. Google, зі свого боку, вважають, що такі формати, як правило, не користуються популярністю у пересічних користувачів, а обмеження на їх завантаження не будуть мати негативний вплив на досвід використання.

Результат пошуку зображень за запитом "Google Photos"

Як пояснюють в компанії, завдяки таким нововведенням вони розраховують запобігти зловживанню сервісом серед корпоративних користувачів, серед яких, зокрема, є поширений формат .raw. Компанія заявляє, що раніше сервіс використовувався мобільними пристроями для зберігання фото і відео. Однак, корпорації почали його використовувати не за призначенням.

, , , , переглядів: 997

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *