Google закриває YouTube для геймерів: що потрібно знати

Збір коштів на потреби армії України
20.09.2018

Google закриває YouTube для геймерів: що потрібно знати

Головний пошуковик Google створює першокласне програмне забезпечення, яким потім вона дозволяє користуватися всім бажаючим абсолютно безкоштовно, однак, за деякі приємні функції, наприклад, видалення реклами, доведеться платити символічну ціну в кілька доларів. Однак, досить часто керівництво Google робить помилки, результатом яких стає створення різних сервісів, в яких немає ніякого майбутнього. Так, у вересні 2018 року, “пошуковий гігант” закрив черговий популярний сервіс, пославшись на те, що в ньому більше немає необхідності.

Кілька років тому Google випустила додаток під назвою YouTube Gaming, який являв собою відгалуження відеохостингу спеціально для любителів грати в комп’ютерні та інші ігри. Подібний сервіс існує як конкурентний проект під назвою Twitch, який став культовим сервісом для стрімінгвідеоігор, під виглядом їх проходження і летсплея в цілому.

Однак, через нову політику сервісу від цього відгалуження довелося відмовитися. За словами співробітників компанії Google, подібний крок пов’язаний з тим, що відтепер бренд YouTube буде одним цілим, тобто розмінюватися на різні додатки і ресурси він більше не буде. Тепер же такі глобальні функції, які змінюють принцип роботи програми будуть тільки всередині самого сервісу.

Також компанія більше не потребує сторонніх сервісів, адже простіше впровадити нові функції в існуючі мобільні додатки, ніж створювати окреме нове.

, , переглядів: 985

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *