Гороскоп на 2020 рік: що готує Щур для всіх знаків Зодіаку

Збір коштів на потреби армії України
13.11.2019

Гороскоп на 2020 рік: що готує Щур для всіх знаків Зодіаку

2020 рік обіцяє бути досить продуктивним і сприятливим. Варто ознайомитися з порадами астрологів, щоб дізнатися про те, як правильно привернути везіння в ці 12 місяців. Згідно зі східним календарем, 2020 рік пройде під егідою білого металевого Щура. Що на нас чекає у наступному році, розповіли астрологи SlovoFraza.

Стихія Вогню: Овен, Лев, Стрілець
Щур зарядить Овнів, Левів та Стрільців оптимізмом

Овни можуть досягти великих успіхів у роботі та творчості. Щур дасть їм більше впевненості в собі. Можна сміливо починати нові проекти, шукати нову роботу, братися за нові справи. Представникам цього знаку вдасться досягти успіху у всіх напрямках.

Що стосується Лева, то у цих «вогняних» людей загостряться інтелектуальні здібності, покращиться пам’ять й інтуїція, яка допоможе швидко вирішувати непрості завдання і приймати важливі рішення у важкі хвилини. 2020 рік для Лева виявиться часом, коли немає нічого неможливого.

Стрільці зможуть стати щасливішими у 2020 році. Головною сферою для них може виявитися кохання. Також цей рік сприятливий для початку спільного життя, для весілля і дітородіння.

Стихія Землі: Тілець, Діва, Козеріг
Для земної групи знаків 2020 рік буде дуже важливим часом

Тільців у рік Щура чекає великий сплеск успіхів у діловій сфері. Для них фінансова стабільність й перспективи відіграють дуже важливу роль. Поєднання Землі й стихії Металу дуже добре, тож Тільцям вдасться підвищити свій авторитет в очах оточуючих, змінити пріоритети або переконатися в правильності поточного шляху.

У Дів у 2020 році з’явиться можливість змінити своє життя на краще. Ці люди побачать на своєму шляху нові цілі, а також знайдуть натхнення та оптимізм. Це буде час гармонії, спокою та щастя.

Козерогам рік Щура теж здасться щасливим часом, нехай везіння й не завжди буде з ними. Найпродуктивнішим часом стане весна й осінь. Літо буде досить динамічним і не позбавленим проблем, але багатим на сприятливі події у любовній сфері. На літній період краще планувати відпустку й зміну обстановки, а також великі покупки.

Стихія Повітря: Близнюки, Терези, Водолій
Повітря й металевий Щур – чудове поєднання. Воно означає, що представники цих трьох знаків Зодіаку зможуть навчитися чогось важливого, отримати корисний досвід і дізнатися багато нового. 2020 рік стане для них часом глобальних змін.

Близнюків порадують зміни у робочій сфері. Все, що відбувається, буде підштовхувати їх до зміни шляху. Багатьом людям, народженим під цим сузір’ям, вдасться знайти роботу мрії, здійснити важливі покупки, перетворити свою зовнішність і внутрішній світ.

Терези будуть у центрі уваги протилежної статі. Амурна сфера для них стане однією з найважливіших у ці дванадцять місяців. Можна зануритися в романтику, знайти другу половинку або перевести стосунки на новий рівень. Корисно буде планувати весілля і поповнення у родині.

На Водоліїв очікують раптові повороти долі, причому не завжди вони будуть приємними. Це зовсім не означає, що рік для них виявиться непродуктивним і небезпечним. Швидше навпаки, адже представники цього знаку зможуть багато чого навчитися. Головне – не забувати піклуватися про близьких, а також виконувати дані раніше обіцянки.

Стихія Води: Рак, Скорпіон, Риби
«Водним» людям цей рік може здатися дуже незвичайним, зважаючи на те, що стихія металу контрастує з їхньою енергетикою. У кінцевому підсумку 2020 рік Щура виявиться для представників цих знаків важливим у всіх сферах. Можна чекати позитивних змін у справах, коханні, настрої та самопочутті.

Раки зможуть зрозуміти, чого вони хочуть від життя, а якщо вже намічені цілі, то зможуть досягти їх. Це буде досить продуктивний та яскравий рік, в який можна буде подолати будь-які перешкоди на шляху до мрії. Часом у такі періоди закінчується терпіння і витримка, а потім віра в себе повертається знову.

Скорпіонам рік Щура принесе багато успіху в сімейних справах. Цим людям вдасться зміцнити стосунки, кохання й довіру. Головне – не забувати про планування справ, особливо якщо вони стосуються фінансової складової.

У Риб може видатися досить продуктивний рік. Річ у тому, що в рік Щура цим людям буде простіше фокусуватися на роботі й справах, абстрагуватися від усього зайвого і просто насолоджуватися всім, що відбувається. Це ідеальний час для переїзду, подорожей, зміни обстановки й великих покупок

, , переглядів: 1 193

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *