Вироби Майстерні художньої ковки «Grilana» можна побачити навіть у Венеції

Збір коштів на потреби армії України
17.03.2020

Вироби Майстерні художньої ковки «Grilana» можна побачити навіть у Венеції

Майстерня художньої ковки «Grilana» зарекомендувала себе не лише в Україні, а й у багатьох країнах Європи. І не тільки.

кована арка

Продукція Майстерні представлена в Польщі, Чехії, Бельгії, Нідерландах, Франції, Італії. Поштову скриньку виробництва Майстерні висилали аж у Сполучені Штати Америки, в Чикаго. Нині тривають перемовини із мешканцем Лос-Анджелесу, який хоче мати арку з хвірткою. Зараз ковалі виготовляють мангал, який потім вирушить в Італію. В Італію, а конкретно у Венецію, виготовляли ворота і «капелюхи» на електроліхтарі. Завершується робота над воротами для замовника з Франції, з Бургундії. Тамтешній архітектор створив ескіз майбутнього продукту. І ковалі займаються цим проектом. Один майстер працює над мангалом у Венецію для наших давніх клієнтів.

кований мангал

За кордоном дуже цінують ковані вироби, зокрема, і від майстрів «Grilana». Адже це ручна робота. Проте у закордонних ковалів вона коштує дорого, тому мешканці інших країн радо співпрацюють з нашими кузнями. Адже рівень виконання замовлення не гірший за іноземний.

кована альтанка

Для замовника з Бельгії майстри «Grilana» виконали неймовірно гарну альтанку. Доставили виріб розібраним, а на місці фахівці без проблем його зібрали. В Німеччину доставили ковані ворота, мангали та гойдалку. В Чехії є  паркани від «Grilana».

кована гойдалка

Контакти Майстерні художньої ковки «Grilana»:

Офіційний сайт

Номер телефону: +380986000060 (також можна зв’язатися за допомогою Viber, Whatsapp та Telegram).

Сторінка у Фейсбук

E-mail

Адреса: м.Рівне,  вул. Гагаріна, 16, 2-ий поверх.

переглядів: 856

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *