Хелловін 18+: новий святковий флешмоб змусить вас роздягнутися

Збір коштів на потреби армії України
13.10.2018

Хелловін 18+: новий святковий флешмоб змусить вас роздягнутися

Візажисти та майстри боді-арту використали свої творчі здібності, щоб перетворити свої попи на гарбузи для святкування наймістичнішого свята в році – Хелловіна. Ідея була створена і втілена в життя Go Get Glitter, командою, яка стоїть за оригінальною тенденцією Glitter Butt. Саме вона була неймовірно популярна в Instagram під час Coachella в цьому році. І команда була натхненна на те, щоб перетворити його у щось сезонне.

Софія Леві, візажист і співзасновник Go Get Glitter, сказала:

“Ми прагнемо до того, щоб стати популярними, і ми хотіли знайти спосіб пов’язати це з контентом Хелловіна, який ми створили. Наша персикова попа була і залишається одним з наших найпопулярніших looks, тому ми хотіли відтворити її з допомогою Хелловіна!”

Команда дебютувала на початку цього тижня на майданчику Instagram, з написом “TWERK OR TREAT”.

В останні кілька днів сміливі шанувальники краси відтворюють на своїх дупах різні Хелловін-образи.

Здається, що це виглядає весело, однак не цілком можна сісти з малюнком гарбуза на пікантному місці.

Якщо ви хочете, щоб вашу гарбузову попу можна було побачити і оцінити, вам доведеться або зовсім відмовитися від одягу нижче пояса, або зробити досить великі дірки на джинсах. Тому, якщо ви шукаєте гідний костюм для Хелловіна, це може бути не дуже хорошим варіантом, який навряд чи оцінять оточуючі. До того ж ви ризикуєте застудити “п’яту точку” в гонитві за популярністю.

, переглядів: 1 070

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *