Хлопець знайшов 135 тисяч доларів, звернувся у поліцію і завдяки цьому збагатився

Збір коштів на потреби армії України
11.05.2020

Хлопець знайшов 135 тисяч доларів, звернувся у поліцію і завдяки цьому збагатився

Американець знайшов 135 тисяч доларів поруч з банкоматом і став казково багатим. Допомогла не знахідка, а чесність, адже замість того, щоб забрати гроші собі, хлопець віддав їх поліції, за що й був винагороджений. Тепер він зірка штату і людина, яка ні у чому не має потреби, і усе завдяки урокам батьків, інформує Ukr.Media.

Хосе Нуньєс Романіз — 19-річний студент з міста Альбукерке штату Нью-Мексико — на початку травня вирушив до банкомату, щоб покласти гроші на картку, коли, вийшовши з машини, помітив на землі прозорий пластиковий пакет. Вміст сумки здивував хлопця, адже у ній лежали 20-ти та 50-ти доларові купюри, які загалом становили 135 тисяч доларів.

“Я не знав, що робити. Мені здавалося, що я сплю, — згадав свої думки Хосе. — Я був просто шокований. Я дивився на себе і думав: “Що мені робити?”. Як запевняє студент, думки про те, щоб забрати гроші, у нього не було. Замість цього він побоювався, що це може бути або чиїмось розіграшем, або пасткою. Оскільки банк був зачинений, Хосе подзвонив до поліції і чекав на її прибуття.

Поки хлопець чекав поліцейських, у його голові відтворювався урок, якому його усе життя вчили батьки. “Мої батьки завжди вчили мене працювати самотужки. Вкрадених грошей ніколи не буває достатньо, — пояснив Хосе. — Я буквально чув голос моєї мами і її chancla (поняття, яке являє собою напівжартівливу загрозу вдарити дитину, щоб вона не збивалася з правильного шляху) у голові.

І, судячи з вчинку студента, урок він справді засвоїв добре. За що йому й віддячили поліцейські, які прибули.

Як пізніше з’ясувалося, гроші випадково залишив субпідрядник банку, який повинен був покласти готівку у банкомат. Тепер за цю помилку йому загрожує розірвання співпраці з підприємством.

Офіцер Саймон Дробік сказав журналістам, що був вражений вчинком Хосе. “Ці гроші могли б радикально змінити його життя, якби він пішов іншим шляхом, але він вибрав… шлях чесності і вчинив правильно”, — розповів поліцейський.

І, звичайно, шляхетність хлопця не залишилася непоміченою. Йому подякували не лише служителі закону, але й кілька місцевих підприємств. 7 травня біля поліцейської академії Альбукерке відбулося урочисте вручення Хосе меморіальної дошки і запрошення на роботу у якості помічника державної служби у поліцейському відділку. Для першокурсника університету, який вивчає кримінальне право, це дійсно гарна можливість почати кар’єру.

Крім цього, свою подяку висловила і місцева радіостанція ESPN Radio FM 101.7. Її працівники подарували Хосе пам’ятні спортивні речі з автографами знаменитостей, включаючи колишню зірку НФЛ Брайана Урлахера. Також вони додали до своїх подарунків шість абонементів на гру футбольної команди університету Нью-Мексико Lobos.

Не обійшли цю історію стороною і кілька міських підприємств, три з яких подарували хлопцеві по 500 доларів. І ще один ресторан надіслав йому подарункову карту на 100 доларів. Зрештою Хосе став багатшим у будь-якому випадку, але зробив це чесним шляхом, за що і заслуговує на повагу та вдячність громадськості. Зараз студент живе зі своїми батьками, яким допомагає у вихованні брата і сестри. Він навчається у місцевому університеті і мріє стати слідчим.

, , , переглядів: 1 128

Один коментар
  1. Ах, ошибки молодости. Ничего, парень будет умнее в будущем!

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *