Honda CR-V Turbo

Збір коштів на потреби армії України
14.07.2022

Honda CR-V Turbo

Пройшло вже добрих кілька десятиліть з того часу, як автомобільний світ побачив запуск першого покоління Honda CR-V, що став еталоном сучасних міських позашляховиків, змінивши уявлення людей про цей клас автомобілів.

Платформа, запозичена у Civic, що дозволяє йому керуватися як легковий автомобіль, ніж сучасні повнопривідні автомобілі, і характерна висока точка огляду, що створює почуття захищеності та захищеності, особливо приваблива для водіїв з сім’ями, дозволили CR-V процвітати він надихнув конкурентів і став продаваним компакт позашляховиком у світі.

Honda CR-V 2019 залишається одним з найпопулярніших компактних кросоверів-позашляховиків, хоча і стикається з серйозною конкуренцією з боку гідних конкурентів Hyundai і виробників-співвітчизників Subaru і Toyota.

Огляд

Як тільки ви натискаєте кнопку запуску, і ви рушаєте з місця, це плавна насолода автоматичною коробкою передач, що виконує непомітні перемикання передач, у поєднанні з приємно зваженим кермовим керуванням і купою потужності від двигуна 1,5 VTEC з турбонаддувом (прискорення від 0 до 62 миль) за годину займає 9,3 секунди).

Незабаром у гру вступлять переваги системи Honda Sensing — одного з найповніших наборів технологій активної безпеки та допомоги водієві у своєму класі, який поєднує інформацію радара та камери, щоб допомогти вам у будь-який час. До них відносяться моніторинг сліпих зон, допомога в утриманні смуги руху, адаптивний круїз-контроль та гальмування для запобігання зіткненням із виявленням пішоходів.

Видимість у будь-який час фантастична завдяки високій точці огляду та автоматичним двірникам у дуже дощовий день, що робить рух автомагістраллю набагато комфортнішим, ніж зазвичай.

Повний привід і зчеплення з дорогою CR-V дійсно проявили себе, а м’яка підвіска допомогла згладити більшість нерівностей, що зустрічаються, і нерівностей.

Але якщо не брати до уваги дрібних недоробок, CR-V був мрією для водіння, і він був такою ж приємною частиною вікенду, як і пункт призначення. Можемо додати, що багажник дуже містким – більш ніж достатньо місця наших наметів, похідного спорядження – і в усьому автомобілі було багато місця для ніг та внутрішнього простору.

Виводи

Насамкінець, попри те, що в цьому є деяка крива навчання, ця остання Honda CR-V швидко робить речі дуже простими, перетворюючи більш тривалі поїздки на щось, що можна смакувати, а не просто терпіти. Для тих, хто шукає сучасний, вишуканий позашляховик на https://honda.ua/cars/cr-v-1-5-turbo/, це дійсно надійна покупка, яка служитиме бізнесу довгі роки, поєднуючи в собі найкраще з обох світів у комфорті та практичності, а також, як повідомляється, з високою вартістю при перепродажі, щоб належним чином закріпитися над своїми найближчими конкурентами.

переглядів: 485

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *