І посуд помити, і від трендів не відставати: у світі набирають популярності “губчаті” туфлі

Збір коштів на потреби армії України
25.09.2018

І посуд помити, і від трендів не відставати: у світі набирають популярності “губчаті” туфлі

Екстравагантний британський дизайнер Крістофер Кейн випустив лімітовану колекцію туфель, прикрашених звичайними губками для миття посуду. Вартість кожної пари перевищує тисячу доларів. Це майже в два рази дорожче іншого взуття від Кейна, повідомляє Mirror. Але покупців ціна не бентежить. На даний момент практично весь запас Кейна розпроданий. Вперше він представив новинку в минулому році на Тижні моди в Лондоні.

Вигадані британським дизайнером туфлі виготовлені з лакованої шкіри. Нове взуття виконане в двох варіантах – з жовтою і синьою губкою, розташованою навколо п’яти, на ремені і вздовж пальців.

Туфлі були вперше представлені ще в 2017 році, проте популярність дивне взуття отримало нещодавно, після того, як у них вийшла у світ заступник дизайнера, його сестра Теммі. Інтернет-користувачі жартують, що плюс нових туфель в тому, що при необхідності ними можна помити тротуар і бруківку.

Видання Metro пропонує не витрачати гроші, а діяти за принципом «зроби сам». «Просто берете пару босоніжок і засовує губки між ремінцями і вашою шкірою… Тільки переконайтеся, що ви використовуєте свіжі губки. Замурзані з вашої кухонної раковини, з плямами кетчупу і жиру — це не той вигляд, якого ми намагаємося досягти», — іронічно пише видання

, , , переглядів: 1 384

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *