Ідеальний образ: уроки стилю від Іванки Трамп

Збір коштів на потреби армії України
31.07.2017

Ідеальний образ: уроки стилю від Іванки Трамп

Іванка Трамп – одна з найбільш обговорюваних жінок в світі. Після того, як її батько, Дональд Трамп, став Президентом США, журнадісти слідкують за її життям та не втомлюються коментувати всі виходи в світ першої дочки Америки. Щоправда, дорікнути Іванці у відсутності смаку навряд чи можна, адже вона має прекрасне відчуття стилю та будь-яка її поява на публіці супроводжується бурею овацій. Звичайно, кожна дівчина хотіла б виглядати так само блискуче. ЛАЙТ ділиться уроками стилю від Іванки Трамп, які допоможуть Вам у цьому.

Total white

Иванка Трамп рекомендует выбирать total white
Для того, щоб підкреслити свою жіночність, Іванка рекомендує обирати речі світлих відтінків. На особливу подію можна з’явитись у вбранні total white – вибір, який дозволить виглядати набагато “дорожче”.

Спокійна гамма

Спокойная цветовая гамма, по мнению Иванки Трамп, - залог отличного образа каждой женщины
Іванка Трамп віддає перевагу світлим відтінкам. Особливо – розбавленому рожевому та голубому. Але в гардеробі повинні бути не лише такі відтінки. Головне – не кислотні та не надто яскраві.

Жіночність та кокетство

Иванка Трамп советует выбирать платья с цветочным принтом
Незважаючи на те, що Іванка Трамп ділова жінка, в її гардеробі багато ніжних плать. Іванка вважає, що саме неважкий квітковий принт здатен оживити будь-який образ.

Вишуканий вечірній наряд

Иванка Трамп не рекомендует выбирать слишком эпатажные платья
Готуючись до важливих виходів, Іванка віддає перевагу спокійним та жіночним платтям. Вона радить не експериментувати з платтями складного крою або надто яскравого кольору.

Обережно з аксесуарами

Иванка Трамп уверенна, что аксессуаров не должно быть слишком много

Іванка завжди намагалась бути стриманою у виборі прикрас. Тому, вибираючи спокійне плаття, наприклад, білого кольору, вона одягає яскраві сережки. Але не більше. Або, навпаки, надягаючи кольє, Іванка практично завжди відмовляється від сережок. На її думку, вміння правильно обирати аксесуари – запорука хорошого смаку.

, , , переглядів: 2 709

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *