Ідеї для пасивного заробітку

Збір коштів на потреби армії України
10.03.2020

Ідеї для пасивного заробітку

Всі ми час від часу думаємо про те, як би було чудово, якби гроші падали з неба, а єдина праця яка лягла б на наші плечі — це успішно збирати купюри. На превеликий жаль такого щастя не буває, проте, ми можемо порадити вам 5 ідей для пасивного заробітку.

  1. Здавати нерухомість в оренду

Здача в оренду пустої квартири – очевидна ідея для кожного, у кого така квартира є. Є кілька варіантів, яким чином це можна зробити. Здавати квартиру в довгострокову оренду. Це джерело стабільного і досить високого заробітку. Основний ризик – знайти квартиру після орендарів в непридатному для подальшого проживання стані.

Здавати квартиру подобово. Нестабільний, але більш прибутковий, ніж довгострокова оренда, спосіб. Краще вибрати варіант, при якому ви надаєте квартиру мандрівникам. Для цього доведеться постійно підтримувати товарний вигляд апартаментів, а й ризиків трохи менше. Якщо плануєте здавати квартиру подобово землякам, будьте готові до того, що її зніматимуть для гучних вечірок, після яких колишніми залишаться тільки стіни.

Здавати квартиру як комерційну нерухомість. Житло на першому поверсі можна перетворити в приміщення, придатне для магазину або офісу. Якщо будете робити це самостійно, ознайомтеся з нормативами. Також орендар може взяти витрати по переобладнанню приміщення на себе, але це відіб’ється на вашому доході.

  1. Покласти гроші в банк

Спочатку варто визначитися, чи хочете ви отримувати прибуток від вкладу щомісяця, але по трохи, або вас влаштує більш значна сума раз в квартал, півроку, рік. У першому випадку підійде накопичувальний рахунок з можливістю знімати відсотки щомісяця. У другому випадку вибирайте депозит з капіталізацією, коли відсотки щомісяця додаються до основним внеском. Так в результаті ви отримаєте велику суму.

  1. Вкластися в дивідендні акції

З цінних паперів можна щорічно отримувати дивіденди, але для цього потрібно правильно їх вибрати. Варто зупинитися на привілейованих акціях, а не на звичайних: по-перше дивіденди виплачуються завжди, по-друге – за рішенням ради директорів. Вибирати потрібно перспективні компанії, прибуток (а значить, і розмір дивідендів) який постійно зростає.

  1. Стати інвестором

Інвестувати в стартап або зростаючу компанію вкрай ризиковано: по суті, ви віддаєте гроші і більше від вас нічого не залежить. Організація при цьому може «вистрілити» і стати другою Apple або закритися через півроку. Однак при деяких аналітичних здібностях, інтуїції і везінні можна знайти талановитий стартап і отримувати непогані відрахування, спостерігаючи за його успіхами.

  1. Створити інтелектуальний продукт

При певних талантах і навичках можна створити продукт, який буде приносити прибуток все життя. Напишіть книгу, додаток для мобільного телефону або програму, яка сподобається людям. Вам як автору будуть покладені відрахування за використання вашої інтелектуальної праці, головне – не забути вписати цей пункт в контракт.

, переглядів: 643

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *