Instagram готує дещо цікавеньке для студентів

Збір коштів на потреби армії України
29.08.2018

Instagram готує дещо цікавеньке для студентів

Instagram тестує функцію, яка групує користувачів в списки коледжів спільноти. Цю функцію почали тестувати одразу після Facebook, який планував створити ексклюзивну соціальну платформу. Послуга призначена для студентів, які навчаються в університеті, за винятком випускників.

Деяким користувачам було запропоновано приєднатися до спільноти коледжів, щоб зв’язатися з іншими студентами, що додає користувача в список на основі класів. Приєднання до групи дозволяє користувачеві додавати свій університет і рік закінчення в свій профіль. Користувачі можуть переглядати публічні історії учасників групи і направляти їх зі списків груп.

Результат пошуку зображень за запитом "Instagram студенти"

Однак система перевірки студента працює дуже погано. До груп може приєднається абсолютно кожен, навіть якщо він вже випускник, або ж ніколи не навчався в університеті.

Instagram повідомив, що ця функція знаходиться на стадії тестування, і є “інструменти для виявлення користувачів, які видають себе за студентів. Оскільки все більше компаній зосереджуються на обслуговуванні студентів університетів (у тому числі недавній запуск Tinder для студентів, стає ясно, що їм доведеться приймати додаткові заходи безпеки, щоб підтримувати безпеку своїх платформ.

, , , переглядів: 861

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *