Інтерв’ю з “прибульцем”: мандрівник у часі приніс доказ із 2120 року

Збір коштів на потреби армії України
26.07.2018

Інтерв’ю з “прибульцем”: мандрівник у часі приніс доказ із 2120 року

Мандрівник у часі на ім’я Ной прибув з 2120 року. З його слів, місія в майбутньому “зазнала невдачі” і відважному сміливцю потрібно було повернутися в 2018 рік. І зараз він розповідає на весь світ всю правду-матку про те, як жити у майбутньому.

Також відомо, що під час подорожі в майбутнє у тайм-тріпера було двоє напарників. Ною ж довелося побачити життя 2060 та 2120 років. В останньому він навіть зняв відео на смартфон. Також на відео є пояснення, що він привіз куди більше секретних матеріалів, та обіцянка їх всі теж показати. Коли світ побачить ці докази, не уточняється. Не дивлячись на те, що файл трішки пошкоджений, все ж можна розгледіти, що і як.

Так, на ролику видно американський Лас-Вегас: футуристичні будівлі, літаючі автомобілі, червоні хмари на обрії та іншу наукову романтику. При цьому відео дуже схоже на роботу кисті Бессона чи Спілберга.

Відеоінтерв’ю триває хвилин п’ятнадцять, більшу частину з яких мандрівник б’є себе бластером в груди і клянеться, що йому можна вірити. Також він дякує шанувальникам за підтримку. Варто зазначити, що викладені факти вражаюче сухі і водянисті в той же час: гряде світова війна, в яку вплутається безліч країн; інопланетяни висадилися на нашій планеті (в Азії, Європі та США), вони гуманоїди і дурніші за нас.

У свою чергу користувачі мережі дуже бурхливо і навіть агресивно коментували це інтерв’ю з “прибульцем”. Але все одно цікаво, як смартфон 2018 року працював у 2120-му, а сам власник не розорився на роумінгу?

, , переглядів: 1 053

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *