iPhone X у списку немає: YouTube назвав найкращі смартфони світу

Збір коштів на потреби армії України
11.08.2018

iPhone X у списку немає: YouTube назвав найкращі смартфони світу

Відеохостинг YouTube оголосив про старт ініціативи YouTube Signature. Вона має на меті рекомендувати смартфони, які найбільше підходять для перегляду відеоконтенту на YouTube.  Про це йдеться на офіційній сторінці проекту YouTube Signature. На даний момент експерти оголосили вже 18 пристроїв від різних виробників.

Смартфони зі списку забезпечують найкраще сприйняття відео, поєднуючи в собі найдосконаліші технології відтворення, надійність і високу продуктивність. Проте щоб отримати статус YouTube Signature, пристрій повинен відповідати ряду обов’язкових критеріїв. Кожен апарат, рекомендований YouTube, має підтримку панорамних відео, HDR, 4K, DRM, кодеків VP9 і високого фреймрейта (60 к/с). Перш ніж потрапити в список, YouTube проводить ретельне тестування пристроїв на відповідність вимогам, а також дає поради виробникам щодо виправлення недоліків.

Пов’язане зображення

Більше того варто зазначити, що такий жорсткий відбір смартфонів призвів до того що популярному iPhone X не знайшлося місця у кінцевому списку. Крім того відомо, що жодному смартфону від Apple не знайшлося місці у списку  YouTube Signature.

Galaxy Note 9

Sony Xperia ZX2 Premium

HTC U12+

OnePlus 6

LG G7 ThinQ

Xiaomi Mi 8

Sony Xperia XZ2 Compact

Sony Xperia XZ2

Nokia 8 Sirocco

Xiaomi Mi Mix 2s

Galaxy S9/S9+

Google Pixel 2/2XL

Huawei Mate 10 Pro

Galaxy Note 8

LG V30

, , , , переглядів: 1 046

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *