Капсульний гардероб 2022

Збір коштів на потреби армії України
15.06.2022

Капсульний гардероб 2022

Виглядати ідеально кожен день і при цьому не ставитись питанням про те, що сьогодні одягнути вже давно зовсім не складно! Ідеальним рішенням для дівчат, які цінують свій час та свій зовнішній вигляд є жіночий одяг, з якого зібраний капсульний гардероб.

Отже, капсульний гардероб – це набір речей (найчастіше 10-12), які складені в одній кольоровій гамі та в одному стилі, а також незалежно від їх комплектації ідеально поєднуються один з одним, утворюючи при цьому багато варіантів різних луків на кожен день. Ідеально і те, що найчастіше капсула збирається «на всі випадки життя», а це означає, що у певній комбінації можна зібрати одяг, у якому можна вирушити в офіс, на прогулянку з друзями, на романтичні побачення або для спорту та вдома.

Складаємо капсульний гардероб

Якщо ви бажаєте позбавити себе від зайвої трати часу на щоденні збори і налаштовані на те, щоб скласти для себе капсульний гардероб, важливо знати кілька правил, якими слід керуватися при виборі.

Спочатку ви повинні проаналізувати ситуації, для яких такий гардероб знадобиться. Подумайте як ви найчастіше проводите свій день, де буваєте і чим займаєтесь. Далі, виходячи зі свого графіка, ви вже чітко зрозумієте, в якому стилі мають бути речі. Наприклад, капсула для роботи, для прогулянок, заняття спортом тощо. Основну частину гардеробу повинні становити речі, в яких ви проводитимете більше часу.

Ключові принципи складання капсули:

• Поєднання речей між собою за кольором, принтом та тканиною,

• Мінімальна кількість одиниць, з яких можна скласти максимальну кількість різних образів,

• Обов’язкова комбінація базових речей з акцентними – при цьому базових має бути більше,

• В ідеалі на кожен низ (брюки або спідницю) має бути 3 різні верхи (блузка, топ, сорочка, светр і т.д.),

• Краще, коли в капсулі речі різнопланові – таким чином ви зможете скласти максимально не схожі один на одного комплекти,

• Якщо ви плануєте зібрати кілька капсул для різних сфер життя, додайте одяг, який може перетинатися – наприклад, як для прогулянок, так і для офісу.

Яким має бути капсульний гардероб 2022?

Головні тренди для капсульного гардеробу 2022 повинні включати наступні позиції: сукня (ідеально, якщо це буде сукня прямого крою або в квітковий принт А-силуету, спідниця середньої довжини, брюки-палаццо з завищеною талією, широкі прямі джинси, жакет з лацканами, оверсайз сорочка і светр з широкою горловиною, базова футболка та лонгслів з вирізом човника).

Що стосується кольорової гами, то стилісти пропонують звернути увагу на базові класичні кольори та розбавити їх синім, коричневим або зеленим. Обираючи класичні костюми найкраще віддати перевагу яскравим відтінкам, з якими ідеально поєднуються світлі сорочки, футболки і топи.

І насамкінець те, про що обов’язково слід сказати, що в капсульному гардеробі дуже важливі деталі. Саме тому, створюючи різні образи, не забувайте підбирати до них правильне взуття та особливу увагу приділяйте аксесуарам. Такі важливі акценти допоможуть задати стиль та характер для кожного аутфіту.

переглядів: 382

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *