Категорії товарів, які не варто купувати у Чорну п’ятницю

Збір коштів на потреби армії України
20.11.2018

Категорії товарів, які не варто купувати у Чорну п’ятницю

В 2018 році Чорна п’ятниця розпочнеться 23 листопада. Вона бере початок своєї історії у США. Розпродажі влаштовувалися традиційно після Дня подяки в 20-х числах листопада. З цієї дати і стартує всім знайомий різдвяний шопінг, проте тільки в Чорну п’ятницю багато людей бажають отримати бажану річ з великою знижкою.

Розпродажі можуть запаморочити нам голову тим, що ми, будучи вражені настільки бажаними знижками, купуємо ті речі, які зовсім купувати не хотіли. А коли екстаз від знижок проходить, все, що нам залишається – це розглядати непотрібні нам речі і дивуватися.

Ось головні категорії товарів, які не варто купувати на майбутньому розпродажі, щоб потім не мучитися з почуттям, що гроші були витрачені даремно.

 Неякісні речі

Суттєві знижки на “Блекфрайдей” вішають на одяг, чия якість залишає бажати кращого. Забудьте про теорію “куплю купу нарядів, а міняти буду щодня” – цей спосіб не працює, пора собі зізнатися. Куплені речі будуть нудитися в шафах, так і не знайшовши собі застосування.

Пов’язане зображення

Одяг на виріст

В основному мова йде про одяг менших розмірів, яку купують з думкою про швидке схуднення. Але вихід є: купуйте новий розмір тоді, коли вже схуднете. Але давайте дивитися на речі реально: не факт, що таке справді станеться. Тому найкраща порада – це купувати речі необхідного розміру і носити відразу, а не складати до кращих часів. Це ж стосується дитячого одягу та взуття. Якщо ви купите зимове взуття або куртку на виріст, то великий шанс не вгадати з розміром – дитина цілком здатна перерости одяг до сезону. Тому кращий варіант – це купувати речі на будь-який сезон, приміром футболки або нижню білизну.

Хіт сезону

Немає сенсу купувати на розпродажі в Чорну п’ятницю речі, які були модними в минулому сезоні. Супер-модна річ актуальна лише тоді, коли її носять одиниці, а не тоді, коли її став носити кожен. Зверніть свій погляд на базові речі – це чудова інвестиція для власного гардеробу. Туфлі з 15-сантиметровими підборами, хутряний жилет, шапка з вушками – це вже в минулому.

Пов’язане зображення

Зимовий одяг і взуття

Величезне зниження цін припадає на зимові речі у кінці січня. Тому, якщо вас не покидає думка, як би заощадити більше, краще зачекайте, тому що в день світового шопінгу витрачати гроші на цей одяг немає сенсу.

Техніка останнього покоління

Не варто шукати знижок на технологічні гаджети – величезних знижок на них просто бути не може, так що відкладіть в сторону думку про обновку телефону, телевізора або ігрової приставки. Але ось торішні моделі можна взяти дуже вигідно – їх точно продадуть з суттєвою знижкою.

, , , переглядів: 818

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *