Кетодієта для новачків: що потрібно знати

Збір коштів на потреби армії України
29.11.2018

Кетодієта для новачків: що потрібно знати

Дієта з високим вмістом жирів і дуже низьким вмістом вуглеводів дозволяє вам насолоджуватися авокадо, беконом і вершками, але вимагає утриматися від цукру. На щастя, були розроблені кілька варіантів кетогеної дієти, повідомляє Health. Традиційна або стандартна кетогена дієта вводить ваше тіло в стан кетозу: ви спалюєте жир (а не вуглеводи) в якості основного джерела енергії. Зараз ми розповімо про деякі різновиди кетогеної дієти зі спрощеним режимом, але почнемо з традиційною:

Стандартна кетогена дієта 

Макроелементи: 75 % жиру, 15-20 % білка, 5-10 % вуглеводів

На стандартній кетодієті ви повинні споживати близько 150 грамів жиру в день, щоб зрушити ваш метаболізм, який буде спалювати жир як джерело енергії. У той же час вам потрібно зменшити споживання вуглеводів до не більше 50 грамм (стільки міститься в одній булочці з чорницею). Білок становить близько 90 грамів в день.

Цільова кетодієта

Макроелементи: 65-70 % жиру, 20 % білка, 10-15 % вуглеводів

Цільова кетодієта популярна серед спортсменів і людей з активним способом життя, які потребують більшої кількості вуглеводів. Вони додають додаткові 20-30 грамів вуглеводів безпосередньо перед і після тренувань, щоб забезпечити більш інтенсивні вправи і посилене відновлення. (Загальна кількість вуглеводів становить 70-80 грам в день.)

Циклічна кетодієта

Макроелементи: 75 % жиру, 15-20 % білка, 5-10 % вуглеводів в будні; 25 % жиру, 25 % білка і 50 % вуглеводів у вихідні дні. В цьому випадку ви насолоджуєтеся більш збалансованою дієтою на вихідні. Інші ж п’ять днів ви дотримуєтеся суворої кетодієти.

Кетодієта з високим вмістом білків 

Макроелементи: 60-65 % жиру, 30 % білка, 5-10 % вуглеводів

Цей різновид кето передбачає вживання в їжу близько 120 грамів білка на день і близько 130 грамів жиру в день. Вуглеводи, як і раніше, складають 10% від щоденних калорій. Багато людей вибирають цей тип дієти, тому що вона дозволяє споживати більше білка і менше жиру. Однак такий підхід не вводить організм в кетоз, але зате високобілкова дієта однаково ефективна для скидання ваги.

, , , , переглядів: 1 131

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *