Кіно про тварин: підбірка для сімейного вечора

Збір коштів на потреби армії України
31.01.2021

Кіно про тварин: підбірка для сімейного вечора

Тварина – це в першу чергу друг для людини, скільки лап у неї б не було. Тому 24 канал підготував добірку милих і кумедних фільмів про різних домашніх улюбленців.

“Вуличний кіт на ім’я Боб”

Фільм знятий за однойменною біографічною повістю британського автора Джеймса Бовена. Звичайний вуличний музикант важко відновлюється після антинаркотичного лікування. Від нього пішло натхнення, але в його житті з’являється рудий дворовий кіт на ім’я Боб. Як змінилось життя головного героя – дізнайтеся у фільмі.

“Стюарт Літтл”

Сімейна комедія про маленького хлопчика Джорджа Літтла та його дуже незвичного друга – мишеня, яке вміє розмовляти.

Джордж дуже хотів молодшого брата, тому його батьки вирішили всиновити дитину з притулку. Там вони знаходять маленьке мишеня на ім’я Стюарт, який ще вміє розмовляти. Чи подружаться зведені брати?

“Доктор Дуліттл”

Фільм 1998 року розповідає про Джона Дуліттла, який вміє розмовляти з тваринами. Чутки про лікаря, який говорить з тваринами, швидко поширюються серед різноманітних мешканців лісу. Тому до доктора Дуліттла збирається ціла черга як з диких, так і з домашніх тварин.

Але ставлення людей до Джона різко змінюються, бо вони йому не вірять.

“Гарфілд”

Чарівний і наглий кіт Гарфілд полюбився багатьом глядачам. У фільми він проживає в будинку Джона. І господар вирішує завести ще одного домашнього улюбленця – цуценя Одді.

Через ревнощі Гарфілд починає витворяти різні дурниці: від погрому в будинку до зрадницького вигнання Одді на вулицю. Але собака потрапляє до рук злодіїв, які його використовують у різних рекламах. Чи зможе Гарфілд виправити свої помилки?

“Павутиння Шарлотти”

Маленьке порося Вілбур – новачок на фермі. Його дуже полюбила донька господарів Ферн, але у стійлі в нього виникли проблеми з сусідами. Тоді Вілбур подружився з павучихою Шарлоттою, та після цього життя на фермі почало змінюватись.

“Пригоди Паддінгтона”

Маленьке та кумедне ведмежа, якого звати Паддінгтон, вирушає з Перу до Лондона, щоб знайти нову родину. Він потрапив до будинку Браунів, де Паддінгтон знаходить нових друзів і допомагає членам сім’ї зрозуміти, як багато вони значать один для одного.

 

, , переглядів: 490

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *