Кіт-екстрасенс за 5 мільйонів порвав мережу

Збір коштів на потреби армії України
06.09.2018

Кіт-екстрасенс за 5 мільйонів порвав мережу

На сайті Avito з’явилося оголошення про продаж кота британської породи, який нібито є екстрасенсом. За незвичайну тварину продавець з російського Кемерова просить п’ять мільйонів рублів.

В оголошенні зазначається, що кіт бачить «привидів і духів», а також визначає наявність в квартирі «злих чи добрих сил». Крім того, за словами нинішнього власника, звір допоможе досвідченим екстрасенсам спілкуватися з потойбічним світом.

Як розповів господар тварини російським виданням, на даний момент коту чотири роки. Розстатися з ним власник вирішив через те, що в квартирі, де він живе з сім’єю, для кота мало місця, і йому доводиться жити на дачі. За словами чоловіка, екстрасенсорні здібності у кота виявили, коли сім’я збиралася придбати будинок.

“Хотіли купити будинок, за традицією вирішили кота першим запустити. А він не пішов ні в яку. Потім у сусідів поцікавилися, вони розповіли, що там бабуся жила нехороша. Він це все, мабуть, відчув і застеріг нас таким чином”, — пояснив власник.

Він також зазначив, що таку високу ціну запросив для привернення уваги потенційних покупців, однак додав, що не стане заперечувати, якщо хтось дійсно вирішить віддати за кота таку суму.

, , , , переглядів: 829

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *