Компанія Facebook готує велике оновлення для Instagram

Збір коштів на потреби армії України
03.05.2019

Компанія Facebook готує велике оновлення для Instagram

Instagram на відміну від Facebook, завжди вважався соціальною мережею нового покоління. Як повідомляє znaj.ua, тепер же найпопулярніша соцмережа отримала велике оновлення, яке здивує мільйони користувачів зміненим дизайном та інтерфейсом.

Поряд з оновленням мобільного клієнта Facebook, на конференції F8 був анонсований апдейт додатка Instagram. Він привносить видозмінений інтерфейс фото і відеозйомки з колесом прокрутки режимів, стилів і спецефектів. У такому вигляді Instagram став виглядати ще більш стильно і молодіжно, а значить, безумовно сподобається своїй цільовій аудиторії. Втім, якщо оновлення буде використовувати більше ресурсів телефонів користувачів, це позначиться на популярності мережі в цілому, причому далеко не в кращу сторону.

Наприклад, до вже існуючої функції онлайн-шопінгу в поточній версії соціальна мережа отримала інструмент для внесення пожертвувань, оформлений, як і личить Instagram, із застосуванням стікерів і яскравих підписів. З його допомогою некомерційні організації зможуть збирати гроші на будь-які цілі. Однак, це швидше вигідно компанії, а не користувачам. У будь-якому випадку, першими з користувачів відчують змін жителі Канади, а після цього новинка пошириться і на інші країни, включаючи Україну.

, , , переглядів: 1 179

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *