Корисні поради: як правильно вибрати червону ікру до свята

Збір коштів на потреби армії України
27.12.2018

Корисні поради: як правильно вибрати червону ікру до свята

Фахівці пояснили, на які важливі деталі варто звертати увагу при виборі червоної ікри. Продукт не з дешевих, а обманутися на ньому дуже легко. І напередодні нового року багато продавців-обманщики користуються поспіхом покупців і підсовують підробку або товар неналежної якості. Експерти радять не купувати ікру з рук та на стихійних ринках. Також варто звертати увагу на упаковку і не купувати той продукт, в якому міститься небезпечна харчова добавка Е-239.

Якісний продукт на своїй етикетці містить інформацію про дату виготовлення та фасування товару, а також про рибу, з якої взята ця ікра. Бляшана банка має містити слово “ікра”, номери заводу, зміни та індекс рибної промисловості Р.

Результат пошуку зображень за запитом "вибрати червону ікру"

Існує пара дієвих і нескладних способів визначити – перед вами справжня ікра чи підробка. У першому способі досить натиснути на ікринку: оболонка штучного продукту більш жорстка, в той час як натуральна ікринка лопається при слабкому натисканні.

Для другого способу знадобиться гаряча вода. Натуральна ікра при попаданні в гарячу воду трохи біліє і опускається на дно, тоді як штучна розчиняється і забарвлює воду. Червону ікру рекомендують зберігати у холодильнику при температурі 2-4 градуси в герметичній упаковці. Після розкриття упаковки її потрібно з’їсти протягом трьох діб.

, , , , переглядів: 1 057

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *