Корисні властивості ромашкового чаю для вашого здоров’я

Збір коштів на потреби армії України
04.12.2019

Корисні властивості ромашкового чаю для вашого здоров’я

Ромашковий відвар здатний вилікувати від багатьох захворювань і вберегти від мікробів. Про це пише LadyHealth, посилаючись на медиків.

Так, у цієї маленької світлолюбивої квітки, – ромашки, – великі можливості. Зокрема, настій ромашки відмінно може впоратися з гастритом. Медики рекомендують на місяць відмовитися від простого чаю і по кілька разів на добу приймати ромашковий чай. Крім того, він може позбавити від кольок і від тяжкості у шлунку після ситної їжі.

У сухій ромашці міститься вітамін C і аскорбінова кислота. При цьому ромашковий чай підсилює імунітет і оберігає від простудних захворювань. У чаї з ромашки присутні азулен і речовини, які володіють  антибакторіальними діями, що сприяє усуненню внутрішнього запалення. Ромашковий чай усуває цистит і інші хвороби сечостатевої системи. Добре цей чай допомагає і при отруєннях. У ромашковому чаї присутній також і нікотинова кислота, яка робить цей напій корисним для тих, хто сидить на дієтах. Завдяки нікотинової кислоті організм може врятуватися від діабету і від спазмів судин. Крім того, ромашковий чай допоможе відновити нервову систему. Він добре допомагає заспокоїтися і розслабитися, а також позбутися стресів. Також з ромашковим чаєм можна назавжди забути, що таке безсоння.

, переглядів: 1 178

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *