Красиво, але небезпечно: засмагати топлес шкідливо для здоров’я, і ось чому

Збір коштів на потреби армії України
07.07.2018

Красиво, але небезпечно: засмагати топлес шкідливо для здоров’я, і ось чому

Вчені попередили про страшну небезпеку засмаги топлес

Засмагати на пляжі, особливо топлес не так безпечно для здоров’я, як здається на перший погляд. Фахівці рекомендують, якщо немає можливості відмовити собі в задоволенні поніжитися на сонечку, враховувати всі ризики і намагатися себе максимально убезпечити.

Багато дівчат дуже люблять засмагати топлес тому, що так засмага лягає рівно і можна одягати будь-що без страху, що смужки від купальника будуть зрадницьки псувати весь образ. Однак користі в такому виді засмаги немає ніякої, якщо виключити естетичну.

Результат пошуку зображень за запитом "топлес на пляже"

Медики стверджують, що засмага топлес може серйозно нашкодити жіночому здоров’ю. Адже вплив прямих сонячних променів, зокрема, на сосок, збільшують ризик розвитку кісти і мастопатії.

А соски можуть через них просто почати грубіти, розтріскуватися і навіть кровоточити. Також на них утворюються виразки, які тривалий час не загоюються.

Але не тільки соски страждають від такого виду засмаги. Справа в тому, що засмага топлес може збільшити ризик розвитку раку грудей. У групу ризику фахівці також віднесли дівчат, які віддають перевагу купальнику з великою кількістю поролону, який перегріває груди і може спровокувати запальні процеси.

, , переглядів: 1 463

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *