Креативний відпочинок на лоні природи

Збір коштів на потреби армії України
07.03.2021

Влітку так хочеться втекти з галасливого міста, де всі люди заклопотано кудись спішать, відправитись на природу, де шум створює лише спів пташок, течія річки та вітер в гілках дерев. Якщо ви втомились від перебування у місті та потребуєте «перезарядки», відпочинку для душі та тіла – центр розвитку особистості Кололісу запрошує до розвивального дозвілля, де відбувається особливе єднання з природою та самим собою.

Куди поїхати відпочивати влітку

Традиційно у час літньої відпустки люди відправляються до моря або в гори. Проте з часом такі види відпочинку набридають, стають нецікавими, пропадає бажання щороку проводити вихідні за звичним сценарієм. Хочеться чогось особливого та незабутнього, проте важко придумати цікаву ідею для проведення відпустки, особливо якщо немає можливості виділити на відпочинок великий бюджет.

Далеко не всім відомо, що існують інші цікаві оригінальні варіанти відпочинку для дітей та дорослих з мінімальними витратами, які зроблять відпустку незабутньою. Одним із них є поїздка на природу, яка подарує не лише відпочинок, але і особливе, незвичне проведення часу. Літні табори, походи та фестивалі у компанії веселих і цікавих людей подарують емоції, які важко буде забути. Кожен, хто хоч раз спробував такий варіант відпочинку, впевнено заявляє, що це найкращі та незабутні дні в його житті.

В центрі дозвілля панує особлива атмосфера, в якій формуються дружні та іноді навіть романтичні стосунки, кожен знаходить гармонію з самим собою. Немає учасника, який би сказав, що цей вид відпочинку залишив його байдужим.

Що пропонує центр дозвілля Кололісу

У центрі розвитку та активного відпочинку «Коло лісу» пропонують наступні варіанти відпочинку:

  • фестивалі;
  • походи;
  • наметові табори;
  • ретріти.

Також організатори пропонують оренду площадки для проведення цікавих тематичних заходів. Важлива умова: оскільки Центр пропагує здоровий спосіб життя, заходи, які будуть проводитись на орендованій локації не повинні включати розпивання спиртних напоїв, вживання наркотичних засобів та куріння.

Якщо вас зацікавив такий вид відпочинку та ви збираєтесь відвідати табір уже цього літа – всю інформацію про заходи, умови участі та вартість квитка можна дізнатись на офіційному сайті або в особистій телефонній розмові з менеджером.

переглядів: 213

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *