Кредит онлайн Україна: отримайте гроші швидко

Збір коштів на потреби армії України
11.02.2019

Кредит онлайн Україна: отримайте гроші швидко

У статті Ви ознайомитесь з тим, як оформляється кредит і як без зволікань отримати грошові кошти. Всю необхідну інформацію надаємо далі.

У «Ваша Готівочка» оформити кредит онлайн Україна може в будь-який день і о будь-якій годині. Гнучкі умови, обслуговування в режимі 24/7 і моментальний розгляд заявки роблять послуги компанії доступними для кожного. Звертайтеся за позикою і Ви безсумнівно отримаєте грошові кошти.

Кредит онлайн: доступні умови, моментальне підтвердження заявки

Мікрокредитування – найбільш оптимальний і ефективний варіант для тих, кому потрібні гроші. Можливість оформити такий кредит онлайн Україна отримала з появою компанії «Ваша Готівочка», яка пропонує грошові позики не зволікаючи і без відмов. Гнучкі та вигідні умови кредитування надають можливість новим клієнтам отримати першу позику під 0%, а постійним обслуговуватися за програмою лояльності.

Клієнти самостійно вибирають умови, на яких хочуть оформити позики. Звернемо увагу тільки на те, що процедура оформлення моментальна – всього лише 15 хвилин. Отже: компанія пропонує позику на суму у діапазоні від 200 до 7000 гривень. Користуватися наданими грошима клієнтам можна впродовж 16-ти календарних днів. Передбачено також продовження кредитного періоду необмежену кількість раз, за умови оплати суми нарахованих %.

Що необхідно для отримання кредиту онлайн?

Ані завищених вимог, ані прихованих умов немає. Навпаки. Щоб оформити кредит онлайн Україна, клієнту необхідні тільки банківська картка і документи (український паспорт і індивідуальний податковий номер). Розрахувати суму до погашення кожен може самостійно, в залежності від вибраних умов, за допомогою кредитного калькулятора на сайті. Всього лише через декілька хвилин грошові кошти будуть переказані на будь-яку особисту банківську картку клієнта Visa або MasterCard без надання номера телефону родича, без довідки про доходи, без фото з карткою та Вашими документами. У «Ваша Готівочка» процедура оформлення дійсно проста, швидка і зручна абсолютно для всіх клієнтів.

Заявка на кредит онлайн заповнюється миттєво

Під час заповнення заявки на кредит онлайн Україна, клієнту необхідно вказати у відповідних полях свої паспортні дані, контактний номер телефону, адресу електронної скриньки, а також реквізити банківської картки. Вся необхідна інформація має бути надана без помилок і відповідати дійсності. Кожна заявка уважно перевіряється системою компанії та впродовж лічених хвилин клієнту повідомляється рішення. Перевірити статус заявки можна через персональний кабінет на сайті або по номеру телефону «гарячої лінії»: 0 800 500 660 (дзвінки по Україні безкоштовні). Після того, як компанія повідомить успішне рішення за заявкою, грошові кошти будуть переказані одразу ж.

Зовсім не важливо, з якої причини Вам знадобилися фінанси, яке кредитне минуле залишилося після співпраці з банківськими установами та навіть те, який у Вас дохід. Компанія безсумнівно прийде на допомогу всім, кому необхідні гроші в будь-який день і о будь-якій годині. «Ваша Готівочка» разом з Вами 24/7! Якщо залишилися запитання, звертайтеся: zayavka@limefin.com або (067) 641-77-77, (095) 277-75-73.


Моментальний кредит – затребуваний фінансовий інструмент, який надає «Ваша Готівочка». У цій компанії вся Україна моментально зможе оформити позику в онлайн режимі.

переглядів: 733

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *