Купити Біткоін і заспокоїтися? Коли варто купувати крипту

Збір коштів на потреби армії України
11.07.2022

Купити Біткоін і заспокоїтися? Коли варто купувати крипту

Якщо хочете полоскотати собі нерви – просто купіть криптовалюту. Так, цей процес ризиковий, але і прибутковий, саме тому попит на цифрові монети стрімко зростає. Якщо ви сумніваєтесь, чи варто купити криптовалюту, треба проаналізувати, в яких випадках це може принести гарантовано бажаний результат.

Зверніть увагу на те, що для розподілу ризиків варто формувати свій портфель активів з різних коінів. Така стратегія дозволить отримати відразу декілька джерел доходів.

Коли варто купити криптовалюту в Україні?

Перед придбанням слід визначитись з тим, за який час ви плануєте отримати прибуток. Основні варіанти:

  • Короткостроковий прибуток.

Високі темпи зростання ціни вражають багатьох. Якщо ви – трейдер, який толерантний до ризику, то купівля крипто валюти для отримання прибутку в короткий термін – дієве рішення. Наприклад, Bitcoin показує високий потенціал до швидкого зростання курсу у певні періоди, що дає змогу швидко отримати прибуток та завершити угоду. Мінус цього рішення – великий ризик та необхідність тримати кошти завжди в ВТС.

  • Довгостроковий прибуток.

Перспективи зростання ціни на ВТС – високі, незважаючи на ситуацію ринкового падіння. Інституціональні інвестори часто порівнюють вартість з акціями та золотом, що допомагає відстежити можливості конкретної цифрової валюти. Якщо ви не хочете ризикувати, то можете обрати варіант усереднення доларової вартості.

Криптовалюту купити в Україні просто, використовуючи не лише долари чи євро, а й гривні. Процес – швидкий, тому достатньо виставити ордер на придбання.

Інші методи заробітку на крипті

Криптовалюту купити рекомендується лише після того, як ви дізнаєтесь про актуальні торгові можливості. У більшості випадків це класичні торгові операції. Також відомо про маржинальну торгівлю або смарт-стейкінг. Як ще можна максимізувати прибуток, якщо у вас в наявності є криптовалюта:

  • Безстрокові заощадження зі щоденними винагородами та динамічним АРІ з показником від 0,5 до 15%.
  • DeFi стейкінг – можливість отримувати пасивний дохід без технічних знань та вмінь. Доступні коіни та токени для стейкінгу: ВТС, BUSD, DAI, USDT, BNB.
  • LiquidSwap – пропонує вибір між інноваційними та стабільними пулами з різним рівнем прибутковості і, відповідно, ризику (користувачу треба додавати у пули ліквідності фіат та стейблкоіни).

Щоб підібрати необхідну стратегію та залишатися в курсі справ, детально вивчайте аналітику та використовуйте перевірені торгові боти.

переглядів: 149

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *