Курси перукарської майстерності в Навчальному центрі Style Studio Kodi

Збір коштів на потреби армії України
24.07.2022

Курси перукарської майстерності в Навчальному центрі Style Studio Kodi

Нова зачіска — найпростіший спосіб зміни образу, а кваліфікований перукар чимось схожий до психотерапевта, адже буквально за одне відвідування він здатен змінити стан клієнта на краще. Найголовніше стати тим майстром, який вміло реалізує бажання клієнта в реальності та гарантує бездоганний результат. Це можна досягти шляхом постійного навчання та вдосконалення своїх навичок.

Курси перукарської майстерності в Навчальному центрі Style Studio Kodi

В Навчальному центрі Style Studio Kodi одна з найбільш обширних та інформативних програм, яка включає наступні напрями:

  • курс “Весільні зачіски” для майстрів з досвідом роботи, які хочуть поглибити свої знання та вміння, актуалізувати техніку та створити цілісний сучасний весільний образ в різних стилістиках (класика, романтизм, авангард).
  • курс “Голлівудські локони” для практикуючих майстрів і початківців, який дасть чітку механіку створення легендарної накрутки, що підкорює Червоні доріжки. Ви навчитеся правильно формувати та вкладати локони, працювати з різними типами волосся, познайомитесь зі зручними стайлінговими засобами та інструментами.
  • курс “Експрес-зачіски, підвищення кваліфікації” для майстрів з досвідом роботи. Секрети створення повітряної текстури, підколювання об’ємних локонів, правила розтяжки та опрацювання окремих елементів експрес-зачісок.

Кожен курс побудований в залежності від запиту учнів, їх досвіду роботи, актуальності тої чи іншої техніки. Ви не лише отримаєте обширну базу теоретичних знань, але й на практиці зможете відпрацювати набуті навички. Крім того, в кожному занятті присутня демонстраційна частина, де викладач по деталям розбирає кожну з технік і відповідає на всі питання студентів.

Переваги курсів нігтьової естетики в Навчальному центрі Style Studio Kodi

В Навчальному центрі Style Studio Kodi ми переконані, що краса не вимагає жертв, вона вимагає кваліфікованості та обізнаності. Саме тому ми створили найкомфортніші умови для освіти майстрів б’юті-сфери:

  • продумане місцеположення. Навчальний центр Style Studio Kodi розташований за адресою м. Київ, проспект Відрадний, 95, корп. А2, офіс 204.
  • світле приміщення. Арт-простір Навчального центру має оптимальне зонування для максимально комфортної роботи та навчання. На локації є все необхідне для процесу засвоєння нової інформації.
  • доступна цінова політика. Ми прагнемо покращувати та модернізувати сферу краси разом, тому забезпечуємо доступні ціни на навчання. Крім того, оплата курсу може проходити будь-яким зручним для клієнта способом.
  • кваліфіковані викладачі. Курси перукарської майстерності викладає Олена Глазкова — визнаний професіонал своєї справи, міжнародний інструктор, призер чемпіонатів та конкурсів, технолог бренду KODI PROFESSIONAL.
  • знижки для студентів та випускників. Кожен випускник та студент отримує приємну знижку на придбання професійної косметики, аксесуарів та інструментів, необхідних в подальшій роботі.
  • сертифікат міжнародного зразку. Після проходження фінального іспиту учні отримують сертифікати, котрі на офіційному рівні затверджують їхні кваліфікаційні здобутки.

Пам’ятайте, що навчання — найкраща інвестиція в майбутнє. Вибирайте кращих, вибирайте Style Studio Kodi.

переглядів: 243

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *