Літо 2020. Що взути, щоб виглядати стильно

Збір коштів на потреби армії України
16.03.2020

Літо 2020. Що взути, щоб виглядати стильно

Взуття грає дуже важливу роль в образі. Недоглянуте і неактуальне взуття здатне зіпсувати його, навіть якщо образ буде ідеальний. А ось актуальне, трендове і доглянуте взуття завершить і прикрасить його. Влітку цього року буде популярне різне взуття на будь-який смак. Ми розглянемо кожен тренд і поговоримо про нього детальніше.

1. Взуття на платформі

Один з головних взуттєвих трендів цього літа – це взуття на платформі. Будуть популярні різні його види, а особливо платформа з імітацією плетіння. Але взуття з коркової танкетки буде вважатися антитрендом, тому краще відмовитися від нього на якийсь час. Вибирайте відкрите і закрите взуття. Будь-який варіант буде дуже актуальний цього літа.

2. Незвичайний каблук

Ще у 2019 році мода на незвичайний каблук дала знати про себе. 2020 рік не відстає і даний тренд все ще актуальний. Каблук у вигляді геометричних фігур, тварин, скульптур і багато чого іншого – це дуже стильна цікава думка для Вашого взуття. Таке взуття стає акцентом образу. Дане взуття можна надіти як на вечір, так і на прогулянку. Ви будете привертати до себе увагу і виглядати чудово!

3. В’єтнамки

Цього літа в’єтнамки будуть користуватися величезною популярністю. Вони виглядають цікаво, в них не жарко і дуже зручно. На пляж Ви можете носити в’єтнамки-сланці, а на щоденній основі це можуть бути в’єтнамки на танкетці, босоніжки та будь-яке інше відкрите взуття.

Ще таке взуття може бути цікавим, якщо ремінці будуть виконані в незвичній формі. Тільки вибирайте в’єтнамки з якісного матеріалу зі зручною посадкою. Інакше вони будуть натирати Вам ноги.

4. Сабо і мюлі

Дані моделі взуття дуже популярні вже кілька років. Вони дуже зручні і комфортні в носінні. Навіть якщо проходите в них увесь день, ноги не втомлюються. Чому ж два види взуття помістилися в один пункт? Та тому, що вони дуже схожі між собою. Закритий носок, відкрита п’ятка – це те, що об’єднує їх.

Тільки у сабо товстіша підошва. Це взуття виглядає стильно, красиво, але при цьому в ньому не жарко і дуже зручно. Його можна носити в різні місця, всюди буде актуальне.

5. Босоніжки

Всі види босоніжок будуть популярні влітку 2020 року. Ви можете вибирати моделі на свій смак. Головне вибирайте такі матеріали і ремінці, щоб Вам нічого не натирало. Колір можете вибрати будь-який. Цього літа популярне яскраве взуття.

, , , переглядів: 3 840

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *