Louis Vuitton готує наймодніший розумний годинник у світі

Збір коштів на потреби армії України
25.01.2019

Louis Vuitton готує наймодніший розумний годинник у світі

Модний бренд Louis Vuitton анонсував оновлення розумних годинників Tambour Horizon, випущених в 2017 році. Пристрій отримає потужні характеристики і високу ціну. Однак, висока ціна обумовлена не тільки собівартістю пристроїв. Більшість користувачів будуть платити за бренд, так що варто бути готовим, що переплатити доведеться мало не в два рази.

Гаджет отримає 1,2-дюймовий AMOLED-дисплей з роздільною здатністю 390×390 пікселів (327 ppi). Процесор Snapdragon Wear 3100, оперативної пам’яті 1 ГБ, 8 ГБ вбудованої. Акумулятор об’ємом 300 маг. NFC для безконтактної оплати. В якості операційної системи використовується Wear OS від Google. Корпус захищений від занурень у воду на глибину до 30 метрів. Дизайн унісекс, розмір 42,9 мм. Втім, девайс нічим не відрізняється від конкурентів, хіба що незвичним дизайном, що привертає до себе увагу.

В комплекті йдуть ексклюзивні циферблати і фірмовий додаток для підрахунку кроків. Louis Vuitton використовує запатентовану систему ремінця, тому, використовувати з Tambour Horizon ремінь стороннього виробника не вийде. У будь-якому разі, про ціну поки говорити рано, але девайс коштуватиме явно дорожче всіх своїх конкурентів, так як виробник отримав ім’я в сфері моди.

, , , переглядів: 771

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *