LoungeKey – очевидні переваги

Збір коштів на потреби армії України
17.01.2020

LoungeKey – очевидні переваги

Для тих, хто любить подорожувати, мабуть, чи не найвиснажливішою частиною дороги є очікування наступного рейсу в аеропорту чи на залізничному вокзалі. Переповнені зали, неможливість відпочити через постійний шум та гам забирають всю енергію і псують настрій. Однак вихід є, адже в багатьох аеропортах та на вокзалах світу передбачені бізнес-зали. Можливість потрапити у таку VIP-зону надає бонусна програма авіакомпаній або ж  LoungeKey

(Priority Pass) – карта, яку можна оформити в банку. Якщо разом з квитками у вашій кишені буде ця карта, час очікування здасться якщо не кращою частиною відпочинку, то однією з найбільш безтурботних.

Які переваги надають VIP-зали?

Лаунж-зали оснащені комфортабельними місцями для відпочинку або роботи. Всі клієнти мають можливість насолодитися безкоштовними закусками і освіжаючими напоями. У списку безкоштовних послуг, які надаються пасажиру, що пред’явив карту й авіаквиток, значиться перегляд телевізора, можливість зарядити гаджети, свіжа преса і журнали. А ще можна прийняти душ і відпочити на спальних місцях із ортопедичними матрацами. Є знижки від партнерів-ресторанів, магазинів і спа-салонів. Для ділових людей в деяких аеропортах пропонують конференц-зали для проведення нарад.

Також власник лаунж-карти може порадувати своїх близьких і рідних можливістю їм теж скористатися залом підвищеної комфортності при наявності авіаквитків. Деякі зали безкоштовно пропускають дітей до 6 років, якщо є авіаквиток.

Як користуватися карткою

LoungeKey являє собою пластикову картку, яка виглядає як звичайна платіжна. Вона є іменною, ім’я ембосовано на лицьовій стороні, там же вказано і термін її дії. На зворотному боці власник зобов’язаний проставити свій підпис. Користуватися нею може тільки власник. При відвідуванні бізнес-залу її обов’язково пред’явити. Якщо карти немає, то оформлена банківська карта не зможе допомогти, у вході в VIP-зал буде відмовлено.

Якщо пасажир оформив авіаквитки з пересадкою, дізнатися про наявність VIP-залу в транзитному аеропорту можна через спеціальний каталог, який випустила компанія Priority Pass. Інформація про всі лаунж-зонах постійно оновлюється, тому актуальний каталог завжди можна сказати на офіційному сайті.

переглядів: 275

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *