Ловіть стильні поради від Юдашкіна на цей сезон

Збір коштів на потреби армії України
24.05.2017

Ловіть стильні поради від Юдашкіна на цей сезон

Наші дорогі модниці, щоб вигляди стильно і вишукано, хочеться не хочеться потрібно прислухатись до порад професіоналів. Покрутись з подружками перед дзеркалом і вибрати образ на день добре, але коли метри світової моди у відкриту розповідають, що буде модним цього сезону весна-літо, потрібно все ж приділити цьому увагу і взяти за замітку.


Валентин Юдашкін один з провідних дизайнерів у світі. Його колекції вже встигли полюбити Леді Гага, Мила Йовович, Кейт Увінслер

Кольори.
Авторитет моди заявляє що цієї весни і літом в тренді будуть кольори щастя і радості. Актуальними будуть гірчичний, синій, смарагдовий. Всі відтінки без остраху розбавляйте принтами. В моді, як і в попередні роки будуть натуральні тканини.

Спідниці.
Дівчатка забувайте про спідниці до п’ят циганського забарвлення, давно уже не модно. Цього сезону головною є спідниця міді, трішки нижче коліна.

Взуття.
Громістке взуття відпливає далеко за модний горизонт, а от стильні туфельки на каблуках повертаються, їх модно буде поєднувати з укороченими штаними або брюками-сигаретками.

Сумки.
Ніхто не посперечається, що сумочка головний аксесуар, який може змінити весь образ. На рахунок сумочок все по-старому. Залишаються об’ємні сумочки, клачі або конверти.


Прикраси.
Якщо є що показати, то показуйте, але не все відразу. У наш час мінімалізм це стильно.

, , , , переглядів: 1 078

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *