Ляльку луцької майстрині показали у кліпі кримчан

Збір коштів на потреби армії України
28.10.2020

Ляльку луцької майстрині показали у кліпі кримчан

Кримчанка Юлія Качула разом із гуртом «Діти Криму» записала кавер-версію на пісню популярного українського виконавця Кузьми Скрябіна «Чуєш Біль». Про це повідомляє Таблоїд Волині.

«Спасибі, брат, за пісню. Вперше була опублікована більше 30-ти років тому. Так і не почута і не відчута більшістю… Тепер з нашою енергетикою і посилом. Сьогодні, перед тим, як залити в ютуб, ще раз передивилась відео і усвідомила – наскільки воно вийшло сильним і актуальним», – написала Юлія в анонсі до пісні.

Кліп до цієї композиції зняли в Сімферополі. В одному із фрагментів відео з’являється хенд-мейд лялька, яку виготовила відома майстриня з Луцька Іванна Морем.

«Плачу від радості! В окупованому любому Криму є частинка мене і тепла з майстерні. Ляля знялася у такому прекрасному кліпі. Які талановиті наші люди! Кавер на Скрябіна, які тут слова у пісні. Дякую сердечно! До мурашок… Іноді задумуюся, що мої лялі проживають і втілюють масу моїх власних мрій. Подорожують, літають в США, знімаються в кліпах і мультфільмах, отримують визнання, тішать людей», – поділилася емоціями Іванна у своєму фейсбуці.

, , , переглядів: 649

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *