Мама-хаскі, а тато-пітбуль – як виглядають цуцики від змішування порід

Збір коштів на потреби армії України
15.04.2020

Мама-хаскі, а тато-пітбуль – як виглядають цуцики від змішування порід

Іноді і серед собак трапляються “нерівні шлюби”. Адже любов не знає ніяких меж, і так вийшло, що у хаскі і пітбуля народилися чудові цуценята, про появу на світ яких їх господарі і не могли мріяти.

Представники двох абсолютно непоєднуваних порід познайомилися прямо у дворі. Господиня хаскі випустила свою собаку одну погуляти біля будинку і не встежила за нею. Під час прогулянки сусідський пітбуль зробив підкоп під парканом на їх територію з сусідньої ділянки і зустрівся зі своєю коханою. Коли господиня помітила у вікні собак, їх “побачення” дійшло до самого піку. Заважати песикам не було сенсу.

І ось через кілька місяців на світ з’явилися цуценята від унікального союзу двох люблячих собак. Перші тижні було незрозуміло, на кого схожі цуценята — на маму-хаскі чи тата-пітбуля. І зараз, коли малеча підростає, у них присутні риси обох порід. Потомство вийшло дуже милим, активним і, головне, здоровим.

Власники собак знайшли цуценятам хороших господарів і раді за своїх вихованців. У світі такі “шлюби” собак стають все популярнішими. Представників різних порід спеціально спаровують між собою, щоб народжувалися цуценята ось такої неймовірної краси. Однак, слід врахувати, що результат схрещування собак може бути цілком несподіваним, і ніколи не відомо, що вийде в результаті союзу двох абсолютно різних порід. У ранньому віці це не буде зрозуміло, все може виявитися пізніше.

, , , , переглядів: 1 448

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *